Jump to content

mastertab

Stały użytkownik
 • Posts

  2192
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

mastertab last won the day on May 6 2010

mastertab had the most liked content!

About mastertab

 • Birthday 10/29/1984

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  506692

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław Centrum

mastertab's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

9

Reputation

 1. mastertab

  Rage

  Konsola jest wrzucam do Rageconfig.cfg polecenie com_allowconsole "1" , a samego Rageconfig.cfg do x:\x\Steam\SteamApps\common\rage\base i normalnie mam konsole pod ~
 2. Tu nawet ewolucji nie ma, a co dopiero rewolucja. Wszystko po staremu mało wysiłku dużo $$, ale póki się sprzedaje...
 3. mastertab

  Rage

  Ja zapłaciłem 99 zł i grać nie mogę bo na poj... steam wywala komunikat że gry nie można zainstalować bo nie jest jeszcze dostępna. Także po raz kolejny niestety trzeba poprzeć szeroko rozumiane piractwo bowiem jak widać inaczej się po prostu nie da.
 4. U mnie jakoś leci ponad 500 KB/s, więc tragedii nie ma. Za około 2 godziny sam będę mógł przekonać się co to to jest warte.
 5. mastertab

  F1 Sezon 2011

  Na czeskiej NOVA też OK, Polszmat i wszystko jasne, dobrze że we Wrocku czeską TV da się oglądać.
 6. mastertab

  Duke Nukem Forever

  Szybkie pytanie bo po raz pierwszy się spotykam z dziwnym zachowaniem STEAM-a, a mianowicie wie ktoś jak zmusić tego durnego STEAM-a do zainstalowania gry z płytki, a nie ściągania od 0% całej gry z netu ?? Chce sobie pograć teraz, a nie czekać aż STEAM ściągnie całą grę.
 7. Pozazdrościć nie każdy ma Ferrari, Lamborghini czy Porsche pod blokiem :wink:
 8. mastertab

  Crysis 2

  Faktycznie boli trochę brak możliwości saveowania zwłaszcza że checkpointy są momentami w bardzo ujowych momentach. Nie mniej jednak to stary dobry Crysis tylko że w NY.
 9. mastertab

  Crysis 2

  Przestawienie daty nic nie daje przynajmniej u mnie ustawiłem 26 marca i dalej się pluje że "gra będzie dostępna 25". Poj... zabezpieczenia i weź tu bądź prawy, kup oryginał i obejdź się smakiem.
 10. mastertab

  Nba 2k11

  Nie będziesz musiał :D ta gra jest wyprodukowana i wydana przez 2K Sports (oddział 2K Games). EA ma dalej swoją NBA Live tyle tylko że na konsole.
 11. Mr. Waterman niemiecki "Mam Talent". http://www.youtube.com/watch?v=oHCF-cwAwmE&feature=player_embedded
 12. Dzisiaj powtórka z rozrywki znowu 2 trupy na obwodnicy Oleśnickiej link A tutaj link do wczorajszego wypadku.
 13. Co to w ogóle kur... miało być :blink: Najpierw jakiś pedał próbował wydusić hymn USA, a później pseudo walka chyba nawet gorsza niż ta pierwsza z Najmanem. Podsumowując nie warto oglądać MMA w Polsce. Walka wieczoru dobre sobie :lol:
 14. mastertab

  Fifa 11

  Zagrasz w nowego PES-a zrozumiesz skąd te zachwyty nad FIFA, oczywiście graficznie przepaści nie ma, ale dodając do tego animacje jest o wiele lepiej niż w PES.
×
×
 • Create New...