Skocz do zawartości
Gość RaDdD

X800gto I 7300gt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość RaDdD

Witajcie :)

 

baaaaardzo żadko zaglądam na forum (brak czasu) i nie wiem za bardzo co i jak :), mam pytanie :

 

- x800gto czy 7300gt? ktory bedzie lepszy ?

 

chodzi o gry i 3d marki:>

 

wiem ze fajnie kręcą sie Galaxy :> prosze o porade :)

 

Pozdrawiam.

 

ps. jezeli byl taki temat to sorki :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Galaxy GF7300GT 1.2ns lub 1,4ns ja bym to brał, jeszcze po OC ta karta zje X800GTO.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Hipoll

chciales chyba napisac 7900

 

bo od 7600gs to po oc pojedzynczy 7300gt jest lepszy

Edytowane przez Hipoll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Hipoll

wlasnie calyczas sie na nie lamie(jutro wyplata) zobaczymy.

trzeba to dobrze przemyslec przy odpowiedniej ilosci piwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie będe zakładał nowego tematu bo o to samo mi chodzi.

 

Miałem kupic X800GTO lub 7300GT 1.4ns

Przekopałem google, fora i doczytałem się ze 7300GT lepszy.

 

Teraz pozostaje pytanie (wiem że nie jesteście jasnowidzami) czy zasilacz mi wytrzyma Modecom 350W GTF. Procesor mam nie pręcony ale z czasem wymieniam dysk na 250GB SataII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytrzyma, to w miarę dobry "zasilator". Zresztą 7300GT nie jest aż tak bardzo prądożerny, z racji tego, że nawet 7600GT nie posiada dodatkowej wtyczki zasilającej kartę. Czyli poniżej 60W sama grafa, a jak wiadomo G73 w 7300GT posiada tylko 8 PSów, więc dużo mniej "papu" potrzebuje nawet po O/C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wpadło Ci do głowy żeby kupić 7600gt a w następną wypłatę dokupić drugą 7600gt i w sli je ? :)

 

zasilacz wy3ma ;)

choć sli nie jestem pewien ;P

Edytowane przez hauti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupic X800GTO lub 7300GT 1.4ns

Przekopałem google, fora i doczytałem się ze 7300GT lepszy.

 

Teraz pozostaje pytanie (wiem że nie jesteście jasnowidzami) czy zasilacz mi wytrzyma Modecom 350W GTF. Procesor mam nie pręcony ale z czasem wymieniam dysk na 250GB SataII.

Ja mam 7300Gt na tym Modecomie i chodzi super, nawet po ostrym OC B-) galaxy 73GT jest lepsze od 12 potokowego X800GTO ale jakby takowy modował się na 16. to w grach byłby chyba deczko szybszy lub porównywalny, mimo wszystko galaxy świetnie się kręci i za te cenę oferuje b.dobrą wydajność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest grafika na 1 rok bo średnio co rok zmieniam platforme :wink: . Na grafike mogę wydac maxymalnie 300zł (310) i to jest MAX MAX :) . Wolałem sie dopytac bo może ktoś juz ma podobny zestaw i wie ile to ciagnie pradu.

 

Do 300zł znalazłem tego X800GTO i 7300GT.

Miałem brac GTO ale ze zwględu że nowsze gry nie są dla niego dostępne pod względem SHADER i resztu badziewia skusze się na GT.

Edytowane przez Smol__ar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież 7600GS nie ciągnie więcej prądu, nawet niema dodatkowej wtyczki od zaslania więc o zasilacz sie nie martw w końcu GTF to porządna zasiłka :-P Może zastanów sie nad tym palitem, cacko też nieźle sie kręci a zawsze masz to 12p. w każdym razie wybierzesz Galaxy 73GT będzie dobrze, weźmiesz Palita też będzie git :-P

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezmę tego 7300GT bo to co mam teraz mi wystarczało tylko że chcę cos z nowszym rdzeniem no i pod pci-e. Inna bajka by była gdybym sprzedawał tą kartę co mam teraz ale oddaje ją młodszemu bratu ciotecznemu bo mu obiecałem i od tygodnia chodzi za mna i się pyta czy grafikę nową kupiłem sobie ;]

 

Dzięki za wszytko.

 

 

 

 

GALAXY 7300GT 1400MHZ 128MB 1.4ns ZALMAN - 320zł

Edytowane przez Smol__ar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na 7300GT.

 

Jak już jesteśmy w dziele "Co kupic?" to chyba się nikt nie obrazi jak zapytam o coś jeszcze. Małe OT.

Chodzi mi o tanią płytę pod 939 z pci-e, bez bajerów na nf4, do Athlona 3000+ zeby psozedł na 2000-2200 max.

 

Znalazłem ECS nForce4 A-939 (nForce 4 4x) rev. 1.0 Można ją dostac za 200zł.

 

I Athlona 3000+ który wygląda mi podejrzanie, a w szczególności jego cena.

 

Wypowiedzcie się na temat tej płyty i procesora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znowu bzudry pisza bo maja to musza polecac swoje :?

 

7300Gt zje x800GTO??

To takie gadanie od rzeczy, bo zjesc to moze dobry(pod wzgledem OC) 7300gt slabego x800GTO.

]

Jesli chodzi o galaxy to kosztuje ponad 4 stowy(256mb ddr3), a kupno za tyle 7300GT to po prostu :lol: :lol:

 

Oczywiscie warto teraz juz inwestowac w karty z PS 3.0, wiec radze celowac w 7600GS/GT(odpowiedno 350zł/450zł)i krecic, a zamiast SLi 7300Gt to juz duzo lepszy bedzie 7900GS(600zł).

Na sli tylko stracisz do tego nie kazda gra to jeszce obsluguje, a o dwukrotnym przyspieszeniu mozesz pomarzyc.

 

ps. ceny powyzszych kart dotycza Palit'ow(karty raczej nie gorsze od galaxy tylko nie maja takiej reklamy :wink:, a zamontowac pamieci 1,2ns moze kazda firma i podwyzszyc cene o 150zł :lol: )

 

 

ps2. galaxy tez mozesz trafic bagno w OC..

 

GALAXY 7300GT 1400MHZ 128MB 1.4ns ZALMAN - 320zł

Yyyy dobrze sie czujesz, ze tak spytam??

Palit 7600GS 256mb ddr3 1,4ns 340-360zł

 

Pamietaj, ze brakujace PS w 7300GT z nieba Ci nie spadna.

 

To tyle raczej obiektywnie napisalem, a nie w stylu "ja to mam to Ty tez musisz miec to samo"

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2x7300gt jest mocniejsze od 7600gs ale nie wiem czy warto moze sam fakt satysfakcji ze ma sie sli:)

2x7300gt od galaxy to swietny wybor :D te 2 karty po o/c sa szybsze od 7600gt a nawet doscigaja 7900gt.

PoZdRo

7300GT po oc na 750/1700 zjada 7600gt nawet lekko podkręcone...

 

Witam.

Nie będe zakładał nowego tematu bo o to samo mi chodzi.

 

Miałem kupic X800GTO lub 7300GT 1.4ns

Przekopałem google, fora i doczytałem się ze 7300GT lepszy.

 

Teraz pozostaje pytanie (wiem że nie jesteście jasnowidzami) czy zasilacz mi wytrzyma Modecom 350W GTF. Procesor mam nie pręcony ale z czasem wymieniam dysk na 250GB SataII.

Zasilacz wytrzyma, ale lepszym wyborem będzie 7600GS od Palita ;)

Ja mam na tym zasilaczu wszystko jak w podpisie + 3 napędy (CD, DVD, DVD-RW) i jakoś działa :D Ale linia 12V spada nieraz do 11,64V

Żebyś się kiedyś nie ździwił jak się komputer nie włączy, albo się wyłaczy i nie zechce się już włączyć ;>

 

Zdecydowałem się na 7300GT.

 

Jak już jesteśmy w dziele "Co kupic?" to chyba się nikt nie obrazi jak zapytam o coś jeszcze. Małe OT.

Chodzi mi o tanią płytę pod 939 z pci-e, bez bajerów na nf4, do Athlona 3000+ zeby psozedł na 2000-2200 max.

 

Znalazłem ECS nForce4 A-939 (nForce 4 4x) rev. 1.0 Można ją dostac za 200zł.

 

I Athlona 3000+ który wygląda mi podejrzanie, a w szczególności jego cena.

 

Wypowiedzcie się na temat tej płyty i procesora.

Co do procesora to ja bym polecał ten. Masz gwarancję 2600Mhz i też za 150zł ;) Licytujący to ja, także w każdym momencie mnie można wywalić :] (podbijanie aukcji ;>) Płytka się wydaje ok. Co do karty to lepiej 76gs od palita jak pisałem wyżej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licytujący to ja, także w każdym momencie mnie można wywalić :] (podbijanie aukcji ;>)

Wiesz że podbijanie aukcji na allegro jest zabronione?? To tak w ramach OT

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...