Skocz do zawartości
Hex

Lcd Nokia 3510i

Rekomendowane odpowiedzi

tez mi cos o-\ kupil lcd, kupil kontroler o-\ jedyne co zrobil to kabel i wpasowal to w myszke co jest przeciez bez sensu... z tego co widac to wyswietlal na tym tylko obrazki - czyzby brak softu do wystwietlania czegos pozytecznego? nie wspominajac juz o tym ze na tym sie trzyma reke i tego nie widac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche by mi bylo szkoda pieniedzy na cos co nie ma zadnego zastosowania...

 

przeciez on cudow zadnych niezdzialal...

wyciecie dwoch dziur w plastiku to jeszcze nie wyczyn - nie przecze ze ladnie i starannie zrobione ale to jeszcze na zachwyt niezasluguje...

miejsca w myszcze bylo sporo wiec zmieszczenie tego tez chyba wielkiego klopotu nie przysporzylo

a polutowac kabel i wtyczke? juz nie jeden lutowalem chocby od mojego lcd 8.4" podpietego pod vfc na s3virge czy nawet do komorki i jakos nie widze w tym nic wartego uwagi...

 

wiec powiedz mi co w tym jego projekcie jest takiego fajnego?

jedynie koncepcja niebanalna ale za to sensu pozbawiona...

 

za to duzym szacunkiem daze jednego z uzytkownikow MK ktory kontroler do kolorowego wyswietlacza z nokii zbudowal sam... i chyba jeszcze do tego sam napisal soft... jego nick to bodajrze piort_go bo to juz cos... a nie skladanie gotowych klockow o-)

Edytowane przez Generic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...