Skocz do zawartości
kucyk

Fotografia Cyfrowa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielam się za dużo na tamtym podforum, ale jakoś nie widzi mi się w podforum inne obok oślej, prezentacji i testowego

może by do sprzętu przenieść tak jak elektronikę itp.?

zawsze tam go szukam, a potem sobie przypominam, że jest na dole :D

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt, że jest tam trochę o fotografice, ale przede wszystkim rozmowa toczy się na temat sprzętu, myślę, że aparat cyfrowy można uznać za sprzęt tak samo jak telewizory i telefony komórkowe

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie dział fotografii, jest jak najbardziej trafiony - i powinien byc osobnym cały czas.

Nie każdego na Elektronice interesują fotki, czy dyskusje o obiektywach...

masz racje, ale autorowi chyba chodzilo, zerbyprzeniesc fotografie do sprzetu tak jak elektornike, a nie dolaczyc ja do elektroniki, przynajmniej ja tak to rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przenoscie fotografii do dzialu sprzetowego. I tak jest juz bardzo duzo dzialow w sprzecie, ktore po rozwinieciu zajmuja ponad jedna strone (1280x1024), a na 1024x768 jeszcze wiecej. Pozniej trzeba to wszystko przewijac lub zwinac.

Poza tym dobrze jest, jak jest. Nie ma sensu tego zmieniac, bo ludzie i tak sie juz przyzwyczaili do takiego stanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przenoscie fotografii do dzialu sprzetowego. I tak jest juz bardzo duzo dzialow w sprzecie, ktore po rozwinieciu zajmuja ponad jedna strone (1280x1024), a na 1024x768 jeszcze wiecej. Pozniej trzeba to wszystko przewijac lub zwinac.

Poza tym dobrze jest, jak jest. Nie ma sensu tego zmieniac, bo ludzie i tak sie juz przyzwyczaili do takiego stanu.

Biedactwo ile to sie trzeba natrudzić, aczkolwiek uważam że obecne miejsce działu jest optymalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sio ze zmianami. B-) Komuś wadzi ? I co za różnica czy nad prezentacjami czy pod ... A co do "sprzętu" to blee :] za dużo tam nasyfione, ja to subforum mam w ogóle zwinięte i jest cacy. :)

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...