Skocz do zawartości
JacekN8

Am2 + Ram Do 1500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupić nowy procesor, płytę główną i ram. Jak sprzedam stare i dołoże kasy to bede miał ok 1500zł. Procesor kupie Athlona X2 3800+. Nie ma pojęcia jaką kupić mobo i ram. Zastanawiałem się między jakimś Asusem, a nowym DFI Infinity. Ramu potrzebuje 1GB Dual. Sprzęt będzie oczywiście podkręcany, wystarszy do 600MHz. Prosze też o podawanie linków do sklepów internetowych, zależy mi żeby wszystko było w jednym sklepie kupione. Z góry dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD Athlon X2 3800+ AM2 585zł

 

Asus M2N-E 349zł

 

DDR2 2x512MB PC6400 800MHz Patriot LLK CL4 489zł

 

1423zł

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze tak:

 

AMD Athlon 64 X2 3800+ (2.0GHz, 1MB) BOX /AM2/

DFI Infinity NF Ultra II-M2

Arctic-Cooling Freezer 64 Pro (socket 754,939)

GoodRam 1GB (2x512MB) PC800 CL5 PRO

Razem: 1473zł + 20 zl wysylka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qurcze z jednej strony mam nie pierwszego Asusa z którego jestem ogromnie zadowolony, a z drugiej strony Dfi sie super kręci. Chyba wezme mobo homzika i pamieci maruha. Jeszcze pytanie, czy Fortron 350W uciągnie ten zestaw??? Aktualny ciągnie bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz ladowac SLI to warto... jak nie to nie wiem czy sie oplaca... za roznice w cenie miedzy Infinity a LanParty kupisz sobie lepsze cpu/ram/vga czy jescze cos innego:)

 

a pamieci to sa tu albo tu

 

Ja mam Corsair Twin2X CL5 i nie marudze, cena podobna;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki, chyba masz racje nie warto czekać. A z Sli to taka sprawa że niby 2 karty, ale lepsza jedna mocniejsza i nowsza technologicznie także dwóch kart raczej nie bede montował. Jeszcze zobacze być może kupie Coirsaire.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...