Skocz do zawartości
KaxxL

Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz powiem szczerze że Heyah ma skopane info o debetach. Kolega miał debet chyba 0.84 zł ..... tak pisało (widziałem). Doładował 2 razy po 20 zł. I miał debet nadal ok 15 zł po dzwonieniu na infolinie dowiedział się o tym. A skąd debet :>? Dzwonił przez roaming :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak jechałem do Niemiec wyłączyłem telefon na granicy, a jak włączyłem to dopiero na polskiej stronie 3 tygodnie później. Nie wiem jakim cudem, ale z 6,50pln zrobiło mi się -3,80pln. Zmieniam na simplusa jak tylko stracę kasę z konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Z kartami są jaja jak berety, ja mam TakTaka i nieraz mi się zdarzyło, głównie dzięki GPRS, że kasa mi znikała. Najgorsze jest to, że nie ma możliwości sprawdzenia niczego, bo bilingów, czy jakichkolwiek dokumentów prezentujących ile pobierałem/wysyłałem nie dostanę nigdzie.

 

Nie można zatem udowodnić, jeśli operator z konta zakosi mi kasę, bo jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Niestety mam kolejny problem :/

Mam zablokowana usluge sms jak odblokowac :>?

 

sry za 2 posty pod rzad :<

Też tak miałem, doładowałem za 20zł a nie doszedłem jeszcze do 0.00 i zjadło mi 4 złote. Olałem to, nie mogłem pisać sms ale mogłem dzwonić, po jakiejś godzinie już wszystko oki było. Przyszedł sms coś o funkcji "Już Jestem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...