Skocz do zawartości
lukmek

Telewizor Lcd 26 Cali

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa jest taka: babcia potrzebuje kupić nowy telewizor. Jako, że nie można nigdzie dostać konstrukcji typu slim w rozmiarze 26 cali, zdecydowałem, że trzeba kupić telewizor LCD. Rozmiar, jak w temacie, czyli 26 cali. Ważne, by oferował dobry obraz, bo będą z niego korzystać ludzie w wieku 65 lat. Chłopaki, liczę na waszą pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, ja bym bral jakies lg albo samsgunga stad

 

a co to nie wiem... i jakis nowszy model za te ok. 3300-3400... choc jak masz mniej kasy to cos starszego... w koncu to chyba ma byc jako telewizor, a nie do gier:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej idź gdzieś do RTV Euro AGD lub Media Markt i tam zobacz. Porównasz sobie jakość obrazu z ceną, itp. Przez internet kupisz jakieś dziadostwo i wywalisz kase. Być może akurat bedzie jakiś LG tańszy a lepszy czy cos. To moja propozycja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lukmek

Telewizja bedzie ogladana z sygnalu analogowego (antena/kablowka)? Jezeli tak to LCD sie nie nadaje za bardzo, bo obraz bedzie strasznie lipny. Moze 29" Slim 4:3 by wszedl ---> http://www.kupujemy.pl/items/_da_ce_tv/_CW29Z408PQ/0/_?U=c lub http://www.kupujemy.pl/items/_telewizorsam...z306v/_/0/_?U=c.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...