Skocz do zawartości
Robertcik

Unreal 2: The Awakening

Rekomendowane odpowiedzi

Oto pudło z grą http://i.gry.wp.pl/g/galerie/_scr/_u/4157/4157_0_1jpeg

a oto kilka obrazków - nowych

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

wedlog mnie zapowiada sie MEGA HIT. Jestem tylko ciekaw ktora giera (Unreal2 czy Doom3) bedzie miala wieksze wymagania i czy obecny R9700Pro pociagnie te cuda. 8O :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unreal 2 to zupelnie nowy silnik niz UT2003, graficznie ma byc wh zapowiedzi lepsza niz Doom III. Zreszta ukaze sie przeciez pewnie z rok poznij niz Doom :)

No własnie całkiem nowy silnik całkiem nowe wymagania a co do premiery to będzie na początku wiosny 2003. :mrgreen: No chyba, że zrobią coś na miarę Unreala 1 i wtedy..........powali nas na kolana, kopary z zebami bedziemy zbierac z betonu, i zaczniemy modernizowac kompy.

Kurde ale oni maja na tym interes wychodzi nowa wymagajaca gra i upgrade komp rikłajed.

Co do wyższości Dooma 3 na Unrealaem to nie był bym taki pewien. Pamiętacie sytuacje Q2 i U1. Wszyscy zachwalali Q2 jaki on jest super a tu nagle KABOOOM i unreal przebił (ba nawet zdystansował ) go we wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unreal 2 to zupelnie nowy silnik niz UT2003, graficznie ma byc wh zapowiedzi lepsza niz Doom III. Zreszta ukaze sie przeciez pewnie z rok poznij niz Doom :)

No własnie całkiem nowy silnik całkiem nowe wymagania a co do premiery to będzie na początku wiosny 2003. :mrgreen: No chyba, że zrobią coś na miarę Unreala 1 i wtedy..........powali nas na kolana, kopary z zebami bedziemy zbierac z betonu, i zaczniemy modernizowac kompy.

Kurde ale oni maja na tym interes wychodzi nowa wymagajaca gra i upgrade komp rikłajed.

Co do wyższości Dooma 3 na Unrealaem to nie był bym taki pewien. Pamiętacie sytuacje Q2 i U1. Wszyscy zachwalali Q2 jaki on jest super a tu nagle KABOOOM i unreal przebił (ba nawet zdystansował ) go we wszystkim.

moja subiektywna opinia: tych gier nie ma co porownywac. kazda jest klasa sama dla siebie i jest zbyt duzo niuansow, ktore decyduja o ich innosci. obie od pierwszych czesci sa najlepsze i wszelkie klotnie nie maja sensu. jedna ma to, druga co innego i w sumie sie zeruje.

u2 nie bedzie mial chyba tak strasznych wymagan. ale, zeby docenic go w pelni 9700pro bedzie potrzebny.

czy ktos wie cos o u2 i dx9? czy jest pod to pisany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unreal 2 to zupelnie nowy silnik niz UT2003, graficznie ma byc wh zapowiedzi lepsza niz Doom III. Zreszta ukaze sie przeciez pewnie z rok poznij niz Doom :)

No własnie całkiem nowy silnik całkiem nowe wymagania a co do premiery to będzie na początku wiosny 2003. :mrgreen: No chyba, że zrobią coś na miarę Unreala 1 i wtedy..........powali nas na kolana, kopary z zebami bedziemy zbierac z betonu, i zaczniemy modernizowac kompy.

Kurde ale oni maja na tym interes wychodzi nowa wymagajaca gra i upgrade komp rikłajed.

Co do wyższości Dooma 3 na Unrealaem to nie był bym taki pewien. Pamiętacie sytuacje Q2 i U1. Wszyscy zachwalali Q2 jaki on jest super a tu nagle KABOOOM i unreal przebił (ba nawet zdystansował ) go we wszystkim.

moja subiektywna opinia: tych gier nie ma co porownywac. kazda jest klasa sama dla siebie i jest zbyt duzo niuansow, ktore decyduja o ich innosci. obie od pierwszych czesci sa najlepsze i wszelkie klotnie nie maja sensu. jedna ma to, druga co innego i w sumie sie zeruje.

u2 nie bedzie mial chyba tak strasznych wymagan. ale, zeby docenic go w pelni 9700pro bedzie potrzebny.

czy ktos wie cos o u2 i dx9? czy jest pod to pisany?

Pewnie, ze u2 nie bedzie mial takich wymagan bo to pewnie bedzie wersja ubozsza. Ta normalna wersja przewidziana jest na CPU 64 Bitowe tak jak twierdza tworcy UT2003 rozwija skrzydla na Athlonach 64.

Czas na zmiane prockow..... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unreal 2 to zupelnie nowy silnik niz UT2003, graficznie ma byc wh zapowiedzi lepsza niz Doom III. Zreszta ukaze sie przeciez pewnie z rok poznij niz Doom :)

i tu się mylicie

 

U2 ma ten sam silnik co UT2k3, tyle że może być z leksza podbajerowany, a główna różnica polega na tym, że UT jest zoptymalizowany pod kątem Deathmatch-u i mniejszy nacisk został położony na jakość grafiki i detali, a większy na obsługę sieci i botów.

Natomiast U2 ma być wysiepany graficznie znacznie bardziej, więcej detali, większe mapy singlowe, generalnie inaczej zorientowana gra. W końcu to singiel.

 

Dlatego gra będzie miała większe wymagania niż UT2k3, ale napewno nie takie chore jak DOOM3 (Carmack pisze, że gra jest wyciśnięciem wszystkiego co się da z technologii DX8.1 - pewnie prawda, tylko która z kart pod DX8 to pociągnie - chyba GF4600 ma średnich detalach w okolicach 25FPS).

 

I tak czeka nas armageddon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unreal 2 to zupelnie nowy silnik niz UT2003, graficznie ma byc wh zapowiedzi lepsza niz Doom III. Zreszta ukaze sie przeciez pewnie z rok poznij niz Doom :)

No własnie całkiem nowy silnik całkiem nowe wymagania a co do premiery to będzie na początku wiosny 2003. :mrgreen: No chyba, że zrobią coś na miarę Unreala 1 i wtedy..........powali nas na kolana, kopary z zebami bedziemy zbierac z betonu, i zaczniemy modernizowac kompy.

Kurde ale oni maja na tym interes wychodzi nowa wymagajaca gra i upgrade komp rikłajed.

Co do wyższości Dooma 3 na Unrealaem to nie był bym taki pewien. Pamiętacie sytuacje Q2 i U1. Wszyscy zachwalali Q2 jaki on jest super a tu nagle KABOOOM i unreal przebił (ba nawet zdystansował ) go we wszystkim.

Pewnie, a jak myślicie dlaczego gry mają takie wymagania, kasa musi wpływać na konta odpowiednich ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa...P4 3Ghz i Radeon 9700 Pro to już przeżytek....Zaraz zaraz- czy na rynku jest mocniejszy sprzęt? Nie ma?! No to kręcimy! BIG LOL!

 

PS- ja się zagrywam w Ignition-stara gierka z przed 5 lat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unreal 2 to zupelnie nowy silnik niz UT2003, graficznie ma byc wh zapowiedzi lepsza niz Doom III. Zreszta ukaze sie przeciez pewnie z rok poznij niz Doom :)

i tu się mylicie

 

U2 ma ten sam silnik co UT2k3, tyle że może być z leksza podbajerowany, a główna różnica polega na tym, że UT jest zoptymalizowany pod kątem Deathmatch-u i mniejszy nacisk został położony na jakość grafiki i detali, a większy na obsługę sieci i botów.

Natomiast U2 ma być wysiepany graficznie znacznie bardziej, więcej detali, większe mapy singlowe, generalnie inaczej zorientowana gra. W końcu to singiel.

 

Dlatego gra będzie miała większe wymagania niż UT2k3, ale napewno nie takie chore jak DOOM3 (Carmack pisze, że gra jest wyciśnięciem wszystkiego co się da z technologii DX8.1 - pewnie prawda, tylko która z kart pod DX8 to pociągnie - chyba GF4600 ma średnich detalach w okolicach 25FPS).

 

I tak czeka nas armageddon :)

Też mi sie tak wydawało ze to ten sam silnik.....nie sądzę żeby firma jednocześnie pracowała nad dwoma enginami.....skąd tyle kasy....

A poza tym jak sie przyjżeć jednej i drugiej gierce to jest to ta sama grafa...

Pamietacie filmik reklamujący Unreal2 gdzie leżała raca dymna i koleś stralał z rocketlauncher w strumień dymu co powodowało jego "rozdmuchiwanie" ??

Ten sam motyw możecie sobie obejżeć grając UT2003 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unreal 2 to zupelnie nowy silnik niz UT2003, graficznie ma byc wh zapowiedzi lepsza niz Doom III. Zreszta ukaze sie przeciez pewnie z rok poznij niz Doom :)

i tu się mylicie

 

U2 ma ten sam silnik co UT2k3, tyle że może być z leksza podbajerowany, a główna różnica polega na tym, że UT jest zoptymalizowany pod kątem Deathmatch-u i mniejszy nacisk został położony na jakość grafiki i detali, a większy na obsługę sieci i botów.

Natomiast U2 ma być wysiepany graficznie znacznie bardziej, więcej detali, większe mapy singlowe, generalnie inaczej zorientowana gra. W końcu to singiel.

 

Dlatego gra będzie miała większe wymagania niż UT2k3, ale napewno nie takie chore jak DOOM3 (Carmack pisze, że gra jest wyciśnięciem wszystkiego co się da z technologii DX8.1 - pewnie prawda, tylko która z kart pod DX8 to pociągnie - chyba GF4600 ma średnich detalach w okolicach 25FPS).

 

I tak czeka nas armageddon :)

To nie jest ten sam silnik ten od U2 jest o wiele bardziej zaawansowany pod wzgledem grafy i fizyki ruchu. Mozliwosci tego silnika zaprezentowano na targach (przed E3 )nie pamieteam nazwy widzialem filmik (pokazujacy koparke - istne cudo ten samochod z Filmiku GF-FX to gowno w porownaniu z ta koparka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa...P4 3Ghz i Radeon 9700 Pro to już przeżytek....Zaraz zaraz- czy na rynku jest mocniejszy sprzęt? Nie ma?! No to kręcimy! BIG LOL!

 

PS- ja się zagrywam w Ignition-stara gierka z przed 5 lat :)

Tez gralem w ta giere zajebisty klimat. a jakie wymagania ..bez P43,6Ghz HT+ ATI Radeon10900Pro+2048MBRam PC7500+30GBHDD to nawet tego nie tykajcie.

Fajnie taki konfig wyglada (teraz to on jest mazeniem kazdego gracza) a za rok to takie cos bedzie mozna spotkac w kafejkach i-netowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa...P4 3Ghz i Radeon 9700 Pro to już przeżytek....Zaraz zaraz- czy na rynku jest mocniejszy sprzęt? Nie ma?! No to kręcimy! BIG LOL!

 

PS- ja się zagrywam w Ignition-stara gierka z przed 5 lat :)

Tez gralem w ta giere zajebisty klimat. a jakie wymagania ..bez P43,6Ghz HT+ ATI Radeon10900Pro+2048MBRam PC7500+30GBHDD to nawet tego nie tykajcie.

Fajnie taki konfig wyglada (teraz to on jest mazeniem kazdego gracza) a za rok to takie cos bedzie mozna spotkac w kafejkach i-netowych.

Ty juz Robercik nie nażekaj....jakbym miał taki conf jak kty to bym szczytował co chwile ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa...P4 3Ghz i Radeon 9700 Pro to już przeżytek....Zaraz zaraz- czy na rynku jest mocniejszy sprzęt? Nie ma?! No to kręcimy! BIG LOL!

 

PS- ja się zagrywam w Ignition-stara gierka z przed 5 lat :)

Tez gralem w ta giere zajebisty klimat. a jakie wymagania ..bez P43,6Ghz HT+ ATI Radeon10900Pro+2048MBRam PC7500+30GBHDD to nawet tego nie tykajcie.

Fajnie taki konfig wyglada (teraz to on jest mazeniem kazdego gracza) a za rok to takie cos bedzie mozna spotkac w kafejkach i-netowych.

Ty juz Robercik nie nażekaj....jakbym miał taki conf jak kty to bym szczytował co chwile ;)
Ja nie narzekam ja ciemność widze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa...P4 3Ghz i Radeon 9700 Pro to już przeżytek....Zaraz zaraz- czy na rynku jest mocniejszy sprzęt? Nie ma?! No to kręcimy! BIG LOL!

 

PS- ja się zagrywam w Ignition-stara gierka z przed 5 lat :)

Tez gralem w ta giere zajebisty klimat. a jakie wymagania ..bez P43,6Ghz HT+ ATI Radeon10900Pro+2048MBRam PC7500+30GBHDD to nawet tego nie tykajcie.

Fajnie taki konfig wyglada (teraz to on jest mazeniem kazdego gracza) a za rok to takie cos bedzie mozna spotkac w kafejkach i-netowych.

Ty juz Robercik nie nażekaj....jakbym miał taki conf jak kty to bym szczytował co chwile ;)
Ja nie narzekam ja ciemność widze...

ciemnosc to od szczytowania :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a oto kilka obrazków - nowych .

przeciez one sa juz stare...

 

 

Unreal 2 to zupelnie nowy silnik niz UT2003, graficznie ma byc wh zapowiedzi lepsza niz Doom III.

Kat co ty gadasz..?? przeciez to jest tylko nowsza wersja tego samego enginu co w UT 2K3...... nowy engine sie Nazywa Unreal Warfare ale ZADNA GRA GO JESZCZE NIEMA...

 

........namiastke Unreala juz chyba mamy ( ut2k3).

Unreal a UT 2k3 to zupelnie dwa rozne tytuly wiec ut 2k3 mi przynajmniej niedaje zadnej namiastki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intense ma racje. To jest po prostu ten sam silnik co w UT2k3. Bedzie tylko ladniejszy. Nie mylcie silnika z efektami graficznymi. Q2 i HL maja ten sam silnik graficzny a jednak grafa jest calkiem inna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.........ta....bez przesady- nie każdy lubi FPP.....ale coś mi się wydaje, że tym leprzym okaże się ktoś inny niż Doom3 czy Unreal 2....a tym 3 na serio bym chciał- by był DUKE NUKEN 4 EVER. Na tym starym trainerze są bardzo podobne kawalki jak w Unreal 2 - może być ciekawie....tylko kiedy do *&^*%$ nędzy !!! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS- przyszłością są gry takie jak GTA 3- gierka jest cholernie uniwersalna-łaczy większość gatunków gier.....a na tym polu np. Dooom 3 będzie tylko super wypasioną pod względem klimatu i grafiki strzelaniną, ale TYLKO strzelaniną...w dodatku mało interaktywną......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZA BARDZO SIE PODNIECACIE>POCZEKAMY>ZOBACZYMY. TEZ CZEKAM NA DOOMA III I UNREAL2, ALE JAK NA MOIM SPRZĘCIE NIE POGRAM NA TYCH GIERACH TO WYJEBE JE PRZEZ OKNO I POGRAM SOBIE NP; W FIFKĘ LUB COLINA,ZERO STRESU, NIE BĘDE CO CHWILE ZMIENIAŁ SPRZĘTU ŻEBY Z KOPARĄ NA WIERZCHU POGRAĆ W DWIE GIERKI, JESZCZE MNIE NIE POJEBAŁO DO KOŃCA. ALBO ZAGRAM W LOW DETAL I KIJ Z TYM............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZA BARDZO SIE PODNIECACIE>POCZEKAMY>ZOBACZYMY.  TEZ CZEKAM NA DOOMA III I UNREAL2, ALE JAK NA MOIM SPRZĘCIE NIE POGRAM NA TYCH GIERACH TO WYJEBE JE PRZEZ OKNO I POGRAM SOBIE  NP; W FIFKĘ LUB COLINA,ZERO STRESU, NIE BĘDE CO CHWILE ZMIENIAŁ SPRZĘTU ŻEBY Z KOPARĄ NA WIERZCHU POGRAĆ W DWIE GIERKI, JESZCZE MNIE NIE POJEBAŁO DO KOŃCA. ALBO ZAGRAM W LOW DETAL I KIJ Z TYM............

Albo qp sobie konsole i będziesz miał spokój na długo i wszystko w max detalach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z tym modyfikowaniem kompów to przesadzacie chyba.....Bo tak po mojemu to modyfikacje/upgrady to u niektoorych juz choroba(hm...nie pytajcie skad to wiem):(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

I tera przy okazji wyjscia takich wypasów mówicie o szoku i innych rzeczach.....Mam propozycje ---bo sam czekam na jakis fajny tytuł!- poczekajmy i zobaczymy....ja uwazam ze na R8,5K bedzie mozna poszalec w obie te gierce a takze w collina 3 / moze nei na full wszystko ale ja pamietam te czasy jak sie grywało na low i 400x300 :):):):):::)i dobrze było-kto potrzebuje full detali?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z tym modyfikowaniem kompów to przesadzacie chyba.....Bo tak po mojemu to modyfikacje/upgrady to u niektoorych juz choroba(hm...nie pytajcie skad to wiem):(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

I tera przy okazji wyjscia takich wypasów mówicie o szoku i innych rzeczach.....Mam propozycje ---bo sam czekam na jakis fajny tytuł!- poczekajmy i zobaczymy....ja uwazam ze na R8,5K  bedzie mozna poszalec w obie te gierce a takze w collina 3 / moze nei na full wszystko ale ja pamietam te czasy jak sie grywało na low i 400x300 :):):):):::)i dobrze było-kto potrzebuje full detali?:)

No właśnie...ja grałem w q1 400/300 software rendering i bez dźwięku......nie wiemjak mogłem się podniecać wówczas grafą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...