Skocz do zawartości
Junior

Jakiego coolera zamontować ???

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki dylemat . Niewiem jakiego coolera mam użyć na mojego celka 1.3 Ghz . Mam do wyboru Titana TTC-D5TB i Termaltaka Dragon Orb 3 7000 . No i sam nie wiem którego założyć . Który lepiej będzie schładzać mojego proca ??? Ludzie HELP !!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no skoro masz do wyboru to ja bym sprobowal najpierw 1 potem 2 ale przy Twoim procku to stawiam na Titana bo Orb jest glosniejszy (przynajmniej ten 7000)

 

Twoj proc standardowo wydziela 33.5W ciepla po podkreceniu (nie wiem jak z napieciem ale gdybys nie zmienial to 41W a gdybys zmienil na 1.6V to 46.5W

wiec Titan powinien dac rade a podejzewam ze nawet przy napieciu 8-9V dla wentylatora powinno byc OK

 

ale jak mowie potestuj oba :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam TITANA

jest prawie nieslyszalny i dosc wydajny

Titana TTC-D5TB prawie nie słyszalny???

:) Przecież on zawala 3000 obrotów na minute, miałęm takiego i jest bardzo słyszalny.Dopiero jak go zwolniłem do 2000 obrotó to był nie słyszalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Titan......... nie wiem co to za mit krąży po tym forum ze ten cooler jest wydajny miałem go i mogę o nim tylko powiedzieć kawał złomu za to dragon ORb 3 wymiata ale przy 7000rpm jest głośny jak odkurzacz ale nic prostszego można kupić np fan mate za 15zł albo samemu zrobić regulator obrotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...