Skocz do zawartości
mlun

Co do P4????

Rekomendowane odpowiedzi

jak jest teraz najlepsza płyta pod Pentiawke 4.Pytam sie bo bylem w pewnym sklepie gosc mi powiedział ze AMD wraca do niego 10 razy czesciej niz Intel i zastanawiam sie czy jednak nie <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> jednak Intela.Doradźcie co teraz zrobic bo juz całkiem w tym wszystkim straciłem łeb!!!! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jest teraz najlepsza płyta pod Pentiawke 4.Pytam sie bo bylem w pewnym sklepie gosc mi powiedział ze AMD wraca do niego 10 razy czesciej niz Intel i zastanawiam sie czy jednak nie <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> jednak Intela.Doradźcie co teraz zrobic bo juz całkiem w tym wszystkim straciłem łeb!!!! :evil:

Gosc pieprzyl bzdury. AMD wcale nie jest bardziej awaryjne. Jak czytam takie teksty to mysle, ze jednak w naszym kraju nietorzy sprzedawcy zatrzymali sie na epoce AMD K6 :) :mrgreen:

AMD jest tak samo awaryjne jak i Intel, a tobie radzilbym zmienic sklep. Gosc probuje CI wcisnac cos co mu zalega na magazynie prawdopodobnie, bo jest za drogie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie zgodze się z Tobą. W 95% procki jakie wracają to AMD :( Ostatnio dużo wraca procków w 0,13 - po prostu przestały działać - żadnych ukruszeń i "przypaleń"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...