Skocz do zawartości
mib

Nowy Blok Realitynet.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj a raczej juz gwoli scislosci juz wczoraj odbyla sie premiera nowego bloku firmy Realitynet.

 

Z tego co zauwazylem premiera przeszla prawie niezauwazalnie.

Wiekszosc ludzi a moze nawet i wszyscy nie wypatrzyli nowego ich bloku!!!!!

Mam zaszczyt zaprezentowac szerszemu gronu forumowiczow.

 

OTO NOWY BLOK

 

FROST 3

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Blok przeznaczony jest na WSZYSTKIE dostepne platformy wszczegolnosc na procesory 2 RDZENIOWE (zieloni i niebiescy), oczywiscie wliczajac nowe dziecko INTELA Core Duo :razz:

Mocowanie za pomoca multizapinki.

Dalszych i bardziej szczegolowych informacji udziel Samhain.

 

PS Samhain az sie prosi o komentarze :]

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe dodany dodatkowy "rozprowadzacz" ciepła :) czekamyy oczywiście na testy !!!!

 

Testy na pewno beda tylko hmmmmmmmm pewnie po zlocie na razie Sam jest mocno zajety samym zlotem.

Wiecej fotek tez sie pojawi w najblizszym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszeczke imo żerowanie na sukcesie f2s + chwyt marketingowy polegający na dodaniu drugiego krzyżyka żeby ludzie myśleli że blok jest super na dwa rdzenie... :-|

 

nie wygląda toto zbyt obiecująco no ale pierw testy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Male sprostowanie z mojej strony (to przez zmeczenie jakie mnie dopadlo jak pisalem ten temat):

 

BLOK JEST PRZEZNACZONY NA WSZYSTKIE PROCESORY KTORE POSIADAJA 2 RDZENIE !!!!!!

Oczywiscie nic nie stoi na przeszkodzie aby zastosowac ten blok na procka ktory ma jedne rdzen

 

 

Co do testow to o takie informacje prosze kierowac sie do SAMHAINA!!!!!

 

Ps 1 post bedzie wyedytowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszeczke imo żerowanie na sukcesie f2s + chwyt marketingowy polegający na dodaniu drugiego krzyżyka żeby ludzie myśleli że blok jest super na dwa rdzenie... :-|

Przeciez nie od dziś wiadomo, że Samhain jedzie na marketingowym bełkocie, frosty nigdy nie były ani dobre ani wydajne,

nawet pewnie jakiś plebs to kupi, a normalni ludzie oleją ten bloczek i na wydajne 2rdzenie wrzucą jakiegoś pinowca :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy na testy, a dopiero później komentujmy wydajność bloku. W chwili obecnej wypisywanie wszelakich epitetów pod adresem wydajności bloku jest pozbawione jakiegokolwiek sensu. Chyba, że ktoś ma w domu wielką szklaną kulę, która przyszłość mu przepowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy na testy, a dopiero później komentujmy wydajność bloku. W chwili obecnej wypisywanie wszelakich epitetów pod adresem wydajności bloku jest pozbawione jakiegokolwiek sensu. Chyba, że ktoś ma w domu wielką szklaną kulę, która przyszłość mu przepowiada.

Albo potrafia sobie wyobrazic jak woda krazy w srodku :lol:

 

Ale mowiac powaznie, to bylaby niespodzianka gdyby to bylo wydajne. Tym bardziej ze nie kazde 2 rdzenie jak juz ktos zauwazyl w temacie o blokach na takie proce maja ksztaltu dlugiego prostokata i bloki zdawaloby sie dzialajace bardzo punktowo sa rownie skuteczne.

 

X2

 

Dołączona grafika

 

Conroe

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nie od dziś wiadomo, że Samhain jedzie na marketingowym bełkocie, frosty nigdy nie były ani dobre ani wydajne,

nawet pewnie jakiś plebs to kupi, a normalni ludzie oleją ten bloczek i na wydajne 2rdzenie wrzucą jakiegoś pinowca :angry:

nie no froty zawsze byly kompletnie niewydajne, niedobre i brzydkie, a jakby tego bylo malo to jeszcze drogie :huh: :blink: paranoja jakas... jak ktos chce miec super blok to upuje sobie co drozszego, a frosty sa tak niesamowicie tanie, wiec takie teksty to :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie walne babola.. ale chyba to jedyny blok na core2duo z polskich bloków?

Mój miesięczny x3n wygląda rewelacyjnie, wydajny jest i to bardzo... i co z tego jak we wtorek przychodzi procek+mobo a ja nie mam jak go zamontować....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glo

Takie teksty bedziesz mogl gadac po testach. A jakby Sam jechal na marketingowym belkocie to czy jego firma by nadal istniala?? Na marginesie: madry czlowiek pomysli i cos powie,a glupi najpierw powi/napisze a potem pomysli. Wybierz swoja opcje i poczekaj na testy a nie gadaj glupot.

 

jednak sam mam lekki niesmak-spodziewałem sie czegoś więcej niz tylko takie podwojenie :?

Sam mi dokladnie tlumaczyl na zjezdzie jak tyglada proces projektowania i produkcji bloku. niejest to prosta sprawa. A ze Frost 2/ 2 slim sie sprawdzila na 1 rdzeniu to czemu nie zastosowac takiej samej koncepcji na 2 rdzeniach??

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakby Sam jechal na marketingowym belkocie to czy jego firma by nadal istniala??

To nie jest dobry przyklad. Abstraciach!ac calkowicie od realitynet (bo nie uwazam ze jada na marketingowym belkocie), wiele film opiera swoj fundament wlansie na marketingowym belkocie i swietnie funkcjonuja :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np sławna firma wiecie jaka- dysze vernturiego turbolizatory i inne takie mega patenty rodem z filmów s-f :P

 

 

co do frosta to nie pisze na razie o wydajności bo nie było testów-chodzi mi raczej o mało efektowny i już mocno opatrzony wygląd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie walne babola.. ale chyba to jedyny blok na core2duo z polskich bloków?

Mój miesięczny x3n wygląda rewelacyjnie, wydajny jest i to bardzo... i co z tego jak we wtorek przychodzi procek+mobo a ja nie mam jak go zamontować....

bloczek pasuje gdy ma zapinke na 775

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większośc nie zauważyła, ale zmieniły się również miejsca mocowania wlotów.

 

Najbardziej rozczarował mnie ten zgadkowy blok na NB. Wygląda na straszną tandetę, no i na ekspozycji przydało by się zmyć z niego ślady paluchów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...