Skocz do zawartości
sadaman

Netia I Net24 Jaki Router Wifi Z Punktem...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wybaczcie jeśli temat był już poruszany jednak mnie interesuje konkretnie konfiguracja pod NETIE.

W najbliższych dniach zainstaluje w domu stały dostęp do Internetu NET24 (NETIA)

W związku z tym z uwagi na to iż jestem posiadaczem laptopa interesuje mnię takie rozwiązanie aby móc korzystać z internetu w sposób bezprzewodowy.

Dlatego też proszę o poradę jaki Router z punktem dostępowym najlepiej wykorzystać do tego celu - możliwe że ta informacja będzie przydatną - ale jestem zwolennikiem firmy Linksys oraz D-Link ze wskazaniem na tę pierwszą.

Interesuje mnie też by urządzenie posiadało możliwość ukrycia rozgłaszania nazwy Routera w świat tak by nikt nie mógł namierzyć istniejącego zestawienia WIFI > LAPTOP, oraz co najważniejszę aby Router sam potrafił wznowić połączenie na wypadek jego utracenia z jakiegokolwiek powodu.

Na Router zamierzam przeznaczyć do 400 zł

Dziękuję za cierpliwość oraz udzielone odpowiedzi a także wyrozumiałość.

Pozdrawiam.

Edytowane przez sadaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić jakiś router z modemem obsługujący Annex B. Niestety na rynku jest dość mały wybór takich urządzeń. Większość posiada annex A wykorzystywany np. przez Neostradę...

 

Moje propozycje:

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=19502

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=23075

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...