Skocz do zawartości
homzik

Czy Warto Zmieniac Chiefteca 420w Dualfan Na Cos Nowszego?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zwracam sie do Was z pytaniem czy warto wymienic wysluzonego Chiefteca HPC-420-302-DF (DualFan) 420W na cos z tej listy:

Enermax Liberty 400W - podobno nowa konstrukcja, tylko jak z cisza?

Tagan U15 Easy-Con 430W - sprawdzony, ale juz troche stary... i ponoc nie taki cichy

Topower 400W - w sumie firma dobra i wiecej nie wiem:)

Seasonic 430W - niby cichutenki...

 

Zalezy mi na tym, zeby zasilacz mial odpinane kabelki i byl mozliwie jak najcichszy... o ile warto w ogole zmieniac...

 

PS Macie jakies opinie o obudowie ThermalTake Swing? Bo nic nie widze, a moze tez bym zmienil... Niestety wiekszej nie moge bo ograniczna mnie wysokosc ponizej 480cm z nozkami... A Coolermastery Centurion jakos mi sie nie podobaja i maja mniej wiatrakow itp. Cavalier 3 ladny z wygladu, ale chyba gorzej z tlumieniem dyskow i wiatrakami (80mm zamiast 120mm na tylnej sciance)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

ja niedawno zmienilem na seasonica 401-HT ale tylko dlatego ze wyszlo mnie to w tej samej cenie.. Ty bedziesz musial duzo doplacic do tych w.w. chyba ze masz jakas okazje cenowa. Jezeli nie krecisz sprzetu co masz w podpisie to nie oplaca Ci sie narazie zmieniac.. ten Chief jest niezly, ma niby tylko 220 watt na liniach +12 ale ma duzy zapas mocy bo u mnie ciagnal X2 3800+ @ 2,9 Ghz full stress i mial 12,08 na tej linii.... jak masz jakas zbedna kase i nie wolisz wsadzic w jakis inny komponent to mozesz zmienic, najlepiej na jakis ktory ma na linii +12 300 watt i wiecej. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...