Skocz do zawartości
AFRODYTA360

Goodram Ddr2 2 X 1gb 667mhz - 400zł(czy To Nie Pomyłka)

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem tanich pamięci 2GB po sklepach w necie i znalazłem http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=30075 - nie wiem czy ta cena to niepomyłka,bo słyszałem że komputronik to drogi sklep a tu taka niespodzianka ,2GB goodramów za 400zł,lecz pewnie to pomyłka i cena będzie oscylować w granicach 700zł. :) .Co sądzicie o tych pamięciach , czy na tych pamięciach i tej płycie uda mi się podkręcić tego proca na spokojnie do ok. 2.6GHz (pytam orientacyjnie bo wiem że nie jesteście wróżkami).Acha jeszcze link do płyty http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=30020Może znacia jakieś inne tanie pamięci mające potencjał oc. Z góry dziękuje za pomoc.

 

 

Zastanawiam się także na jedną kością(tak żeby póżniej mógł dołożyć drugą) szybkiej pamięci 1GB.Chodzi mi o Pamięci Good Ram 1GB 5-5-5-15 DDR II PC 800 1024 http://www.morele.net/?pg=product_info&amp...name&dspl=p .Pamięci te pracują z szybkością 800Mhz co może być przydatne przy podkręcaniu.Co w takim wypadku zrobić kupić 2GB wolniejszej pamięci czy 1GB szybszej,i co wogóle myślicie o pamięciach marki goodram ,uda mi się na nich coś wycisnąć z cd2. :wink:Może zaproponujecie mi jakieś inne pamięci lecz musi to być kość 1GB lub 2GB w cenie nieprzekraczającej 430zł dla 1GB i 730zł dla 2GB.I ważne pytanie na koniec ,jeśli chciałbym kupić pamięci połączone w dualu np. 2 x 512MB 800MHz a póżniej dołożyć do tego jeszcze raz 2 x 512MB 800MHz czyli razem 4x 512MB czy niebyłoby z tym jakiś problemów,czy dobrze by takie pamięci ze sobą wspólpracowały,czy jest różnica w wydajności pomiędzy 4 x 512mb a 2 x 1GB a może nie jest to wskazane i lepiej połączyć 2x1GB -i tu rodzi się kolejny problem bo pojedyńcze kości 1GB są trudno dostępne.Z niecierpliwością czekam na wasze rady i opinie. :wink:

Edytowane przez AFRODYTA360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup te za 4 stowy jak najszybciej.

Potem jak beda sie tumaczyc, ze to pomylka i nie moga sprzedac to sprawa do UOKIK i wygrana masz w kieszeni :D

 

 

EDIT>>towar niedostepny, a juz chcialem kupic i zarobic :?

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup te za 4 stowy jak najszybciej.

Potem jak beda sie tumaczyc, ze to pomylka i nie moga sprzedac to sprawa do UOKIK i wygrana masz w kieszeni :D

EDIT>>chlopie zakladaj konto i kupuj jak najszybciej :lol:

Chętnie bym to zrobił , ale piszą że towar czasowo niedostępny-niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....jeśli chciałbym kupić pamięci połączone w dualu np. 2 x 512MB 800MHz a póżniej dołożyć do tego jeszcze raz 2 x 512MB 800MHz czyli razem 4x 512MB czy niebyłoby z tym jakiś problemów,czy dobrze by takie pamięci ze sobą wspólpracowały,czy jest różnica w wydajności pomiędzy 4 x 512mb a 2 x 1GB a może nie jest to wskazane i lepiej połączyć 2x1GB -i tu rodzi się kolejny problem bo pojedyńcze kości 1GB są trudno dostępne.Z niecierpliwością czekam na wasze rady i opinie. :wink:

Na intelu 4x512 powinno by OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na intelu 4x512 powinno by OK.

Czyli moge śmiało brać te 2 x 512mb a póżniej dołączyć do tego kolejne 2 x 512mb :gitarzysta2:

A jakie pamięci polecasz dobre do podkręcania cd2 w rozsądnej cenie Czy może lepiej zostac przy goodramach :smile: .

Edytowane przez AFRODYTA360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym, że niekoniecznie :D

Zulusman miał jakieś jazdy z 4x 512

możesz troche precyzyjniej określic te jazdy :wink: ,czyli bezpieczniej brać jedno kosć 1GB a póżniej dokupić drugą taką samą ,tylko gdzie je mogę dostac(wiem że są dostępne ale jeśli miałbym kupować jedną kość pamięci nie połączoną w dula musiałyby to być szybkie pamięci - 800MHz a wybór wśród takich bardzo marny,co innego jeśli chodzi o 2x512Mb tu wybór jest znacznie szerszy) bo narazie raczej mnie niestać na zakup 2x1GB(choć nie wykluczam tej opcji.). Edytowane przez AFRODYTA360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wychodzi na to ze to tylko good ramy smierdza

 

cos jak Kingstony na winbondach ehh :|

masz cos do kingstonow na winbondach? ;)

 

//edit: dodalem emotke na koncu zeby nie bylo........

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...