Skocz do zawartości
elmo123

Chłodenie Pasywne Na Galaxy Gf 7600 Gs

Rekomendowane odpowiedzi

AreoCool VM-102

BeQuiet Polar Freezer

 

poszukaj też na allegro innych. Od razu ostrzegam że zalmany ZM-80D mogą nie starczyć, podobnie CoolViva CoolerMastera. Może starczyć EverCool Turbo 2/Revoltec Freezer PRO bez wiatratora

 

Do tej karty bezpieczniej jest dać ciche aktywne, choćby wspomniany EverCool i Revoltec na 5v puszczony

Edytowane przez Bobslej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasywny coolermaster nie nadaje się do tej karty (wiem, bo sam mam), oryginalny wentylator (mam bez zalmana) jest wydajniejszy od tega coolermastera z włączonym wiatraczkiem, w trybie całkowicie pasywnym po godzinie gry w cs source włączył mi się buzzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procisłbym o jakąs propozycje do tej grafy ...zalerzy mi zeby to był pasyw ...nie zamierzam kręcić a buda jest wentylowana :D

 

To, że nie zamierzasz nie znaczy ze nie zapragniesz w przyszłości :wink: . IMO bezsensu jest wydawać kase na pasywne rozwiązania, które nie dość ze są nie tanie to w ogóle sie nie sprawdzają na kartach generujących większe ilości ciepła. Najlepszym rozwiązaniem jest Evercool Turbo 2(jak juz zaproponował Bobslej)na minimalnych obrotach bo z tego co mówisz masz dobry flow w puszce skoro chcesz pasywne rozwiązanie.

 

Tak logicznie rzez ujmując to, jeśli masz budę wentylowaną to chyba nie jest zbyt cicho a jeśli nie jest zbyt cicho to, po co kupowac pasywne skoro można mięć o wiele lepsze chłodzenie aktywne?

 

Jeśli natomiast te wentyle są puszczone na min i jest bardzo cicho to znowu pasywne chłodzenie może nie wystarczyć.

 

I tak z tej rozkminki wychodzi ze pasywne o kant d... rozbić i najlepiej kupować aktywne :D .

 

A ja od siebie polecam Thermalright HR-03 + wentyl na min

Edytowane przez JejoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...