Skocz do zawartości
jankosek

Patriot 2x1gb Ddrii 1ghz Dual Xblk Warto To Kupic ?:)

Rekomendowane odpowiedzi

Patriot 2x1GB DDRII 1GHz Dual XBLK (timingi przy 1000MHz 4-4-4-12 , 800MHz 3-4-3-8)

Heyka warto kupic te ramki do e6600 + P5W DH deluxe ?

 

 

Czy w zupełności wystarcza

PDP Patriot Dual LLK 2x 1GB DDR2 800MHz CL4 ?

czy moze cos innego hmm ?:)

Do krecenia oczywiscie ;]]]]

 

Dzieki z gory za porady ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz tyle kasy i nie ma problemu zeby ja wydac to biez XBLK a jesli chcesz taniej to GoodRam PRO 2x1gb 800mhz. Sa one produkowane na tych samych kociach co patrioty LLK

Edytowane przez Fisher15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GB ramu mu starczy w tej chwili do kazdej gierki, a jak lubi OCowac, to te ramki sa do tego idealne ;)

Zreszeta LLK, czy Goodram Pro 800 są równiez bardzo dobra, ale DH sie szczegolnie lubuje w XBLK :D

 

Tak wiec jesli Cie stac to tylko brac :)

Edytowane przez torque8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale po co marnowac tyle hajsu na ramy przeciez nie musi byc synchro pooza tym byly gdzies testy ze roznicy w taktach to moze maks 5% a jak ktos ma i che marnowac pieniadze niech to robi i sie cieszy siuuper niskimi tymingami i wynikami super pi ja bym wolal miec 4gb chociaz ciekawi mnie w czy,m bym to wykorzystal chyba bym konwertowal filma z dvd, zgrywal filma z tuneru odpalil emule bearshare i bitcometa i jakies diwe gry zeby jak jedna sie znudzi przelaczyc sie na druga to sie nazywa komfort:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no 2 GB wystarczy w zupelnosci - praktycznie nie gram raczej programy video - duzo obliczen itp :)

 

Ale jakby nie patrzec to za ta cene kupi se 4gb 800mhz patriotow LLK 4cl ;]

 

We wtorek dostawa na Polske patriotow wiec jeszcze mam chwilke na zastanowienie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhm ale to bardziej chodzi nie o ilosc ramu tylko o podkrecenie e6600 :)

wiec nie wiem co leprze;]

Paru znajomych bawiło się tymi XBLK i wyniki były gorsze niż na LLK. Ja bym wziął 4 GB LLK

 

Nie no jezeli dobrze rozumiem te skroty to na AC - ninje zapodalem :P

no to AC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paru znajomych bawiło się tymi XBLK i wyniki były gorsze niż na LLK. Ja bym wziął 4 GB LLK

To też duzo zalezy od mobo, na przykład z P5B DLX XBLK spisują sie słabiutko i LLK biją je w OC na głowe, natomiast na DH spisuja sie znakomicie :D

 

Jak na AC to troche szkoda wydawać tyle na pamieci, lepiej kupic 2GB LLK a za reszte złozyz jakiegos WC ;)

Edytowane przez torque8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra na dzisiaj koniec czytania na forach, juz dostalem krecka ;]]]]

 

Przespie sie z tym rano podejme decyzje ;]]

 

Moze jeszcze ktos cos wyklika do rana ciekawego na ten temat co przewazy na decyzji czy 2gb xblk

badz 2gb llk (cos czuje ze mykne 4gb llk bo to praktycznie cena 2gb XBLK )

 

dzieki za pomoc -dobranocka :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...