Skocz do zawartości
ufoufnal

Laptop Do Pisania

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym sie dowiedziec jaki laptop a dokladniej matryca do laptopa jest najprzyjemniejsza i najzdrowsza dla oczu.

Musze kupic laptopa pod Worda ale chcialbym by mial jakaś dedykowana karte graficzna i procesor Core 2 Duo.

Zalezy mi jeszszcze na jakosci wykonania i cenie.

Matryca najlepiej 17 cali.

Kupowany bedzie w USA.

Ta osoba bedzie pracowala na nim okolo 12h dziennie patrzac w czarne literki na bialym tle... :mur:

Wiec matryca musi byc najlepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufo a gdzie budzet? ;)

17" z dobra matryca to albo jakis Soniacz, albo cos od Asusa albo jakas egzotyka czyli Sager. Ewentualnie Toshibka Qosmio, ale to wszystko sprzet za gruuuuby banknot takze podaj swoje widelki cenowe. Poza tym z 17" na 99% nie znajdziesz matowej matrycy a taka bylaby najlepsza. Jednak 12h dziennie moze meczyc galki...chociaz ja sie gapie nie wiele mniej i jakos zyje z glare'em ;)

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm napisalem ze zalezy mi na cenie---> Jak najtaniej :D

Ale da sie znalesc cos do 1k $?

 

Edit:

Jeszcze jedno. Mam obecnie toshibe Satellite 15 cali z matową matryca. Nigdy nie mialem innej matrycy ale teraz jak bylem USA to widzialem jakas Toshibe i Asusa z ekranem powiedzmy jak "krysztal" i byla bardzo przyjemna, co prawda nie wiem jak sie spisuje na dluzsza mete bo widzialem to tylko 15 min...

Przegladalem oferty i cos widze ze 17cali za 1k$ nie ma szans ale moze ktos cos znajdzie... Jesli nie to 15 cali.

 

maSTHa212 ty jak kupowales Asusa to sie napewno rozgladales. Znalazles jakis tanszy sklep w USA z Asusami?

Edytowane przez ufoufnal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie pasuje Ci matryca Glare to zobacz sobie takie coś:

 

http://www.notebookcheck.net/Review-Vikuit...ing.1325.0.html

 

Z tego co napisał autor recenzji to sprawia problemy przy montażu, ale pozwala uniknąć efektu glare i co być może jeszcze ważniejsze, chroni matrycę. Nie wiem, czy ten wynalazek nie uszkodzi matrycy w jakiś sposób, ale to 3M czyli raczej powinno być dobrze. Jak ktoś się zdecyduje to może jakąś reckę napisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asusy w USA generalnie sa dosc tanie (w porownaniu do cen europejskich). Ale za 1k$ to ciezko bedzie cos sensownego znalesc. Moze jakies Delle. A ten ekran co wymieniles to 1920x1200 glare czyli do pisania sie powinien nadac jak najbardziej bo z palcem 2 dokumenty obok siebie wyswietli, pytanie tylko czy literki nie beda za male.

 

W sumie chyba tylko Dell i HP maja 17" w takiej cenie, oba po 1050$ a pod maska Core Duo 1,6+X1400(w HP GF7600), 80GB, 512 MB. Matryca WXGA+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...