Skocz do zawartości
kisiel91

Zmiana Radeona Na Gf...

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku Czesc wszystkim...a teraz przeejde do rzeczy. Musze sprzedać swojego radeona 9550 od sapphire ponieważ w jakiś sposób nie współpracuje z moją płytą główną, nie pytajcie w jaki sposób. Ogólnie chce go zmienić na jakiegoś Gf. Patrząc tak na oko na allegro powinnienem za niego dostać około 150-180zł. Ponieważ nie chce nic dopłacać zauważyłem że w tych cenach chodzi Gf ti4200 i Gf6200. Gf6200 to chyba nie ma zabardzo co brać ponieważ jak widze ma 64bity tylko. i mój wybór pada jak narazie na ti4200 tylko jest pytanie...czy ta karta będzie w miarę przyzwoicie pracować na miejscu radeona? Będzie w miarę szybka czy może wolniejsza? Chodzi mi głównie o gry typu Gta san andreas czy call of duty...w nowości raczej nie gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm to źle....bo potrzebuje zmienić na jakąś inną ponieważ przez tego radeona komp mi się ciągle wiesza ;/

a zadam inne pytanie...jaka karta z geforców jest mniej więcej taka szybka jak mój radeon?

Edytowane przez kisiel91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm zawsze możesz sprzedać i do zbierać na jakiegoś radka 9700 PRO.

 

http://www.allegro.pl/item121609926_wyprze...gwarancji_.html

 

Chyba że masz cos do ATI ;) Ale jak z GF za cenę do 300 to nie widzę innej opcji jak:

 

http://www.allegro.pl/item123934841_okazja...lman_gwar_.html

 

Jak nie masz skąd dozbierać i dostaniesz tylko ~150 zeta za radka ,to już lepiej kup innego 9550 ;) Za takie pieniądze to ja bym nie inwestował w żadną grafę do grania nawet w CoD 1 czy GTA:SA.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...