Skocz do zawartości
GuC!o^

Zablokowana Karta Sim

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry !

 

Od razu zaznacze że, nie siedze w temacie komórek zbyt dobrze (ograniczam się jedynie do obsługi) więc z góry wybaczcie mi moje wydające się proste pytanie.

 

Szukałem na Internecie informacji ale one dotyczyły jedynie komóreczek na abonamencik.

 

Tak więc od wczoraj mam problem z kartą SIM. Telefon wyświetla że, karta nie jest zarejestrowana\ nie udana próba rejestracji.

Nie moge nigdzie dzwonić a tym bardziej nikt do mnie. Nie jest to wina telefonu ponieważ to samo się dzieje w innych aparatach.

 

Karta jest dość stara, ma 2 lata. (więc jest jeszcze logo IDEI). Nie mam pojęcia z jakiej racji została zablokowana. Tydzień temu doładowałem ją za 50zł więc miałem jeszcze czas na kolejne doładowanie.

 

Czy jest jakiś sposób na odzyskanie tej karty ? Numer mam ten dość długo, mase ludzi go zna, i teraz ciężko by mi go było zmienić na inny. A do tego szkoda mi 70zł na koncie :mad: .

 

Starterek oczywiście kupiony legalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc byłem dzisiaj w salonie Orange i miły, łysy pan powiedział mi że, wymieni mi karte SIM za darmo, tylko wpierw musze zarejestrować się na Orange.pl podając swój numer telefonu. Problem w tym że, hasło potwierdzające wysyłane jest sms'em :mad: .

 

Czyż nie paradoks ?

Edytowane przez GuC!o^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...