Skocz do zawartości
kucyk

Uefa Champions League

Rekomendowane odpowiedzi

Przy pierwszym golu Barcy myslalem, ze bedzie spektakl.

W drugiej polowie to juz skaranie boskie z tym Valdesem z wlosami na czole.

Ronaldihno to juz cien pilkarza roku, Deco jedynie trzyma stary fason z oskrzydlajacym Zambrotta - reszta to kpina.

Kolejny raz udowodniono, ze pilka nozna to gra zespolowa, a w dzisiejszych czasach, ze to gra taktyczna.

Barca jest zmeczona i odpadaja to jest pewne.

Juz nikomu nie kibicuje - no moze Interowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcelona :blurp: :gitarzysta2:

Z Barcelona stało się to samo co z Realem kilka sezonów temu błyszczał zdobył LM i nagle załamanie.

 

pozdr dla wrogów włoskiego futbolu;]

Pozdro B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi barcelony :/

Teraz najazd na ronaldinho widze wszedzie, że gruby itp

Ale mam nadzieje ze ich pojada w rewanzu ładnie ;]

 

 

taka mała ciekawostka

rok 2003 - 2007

 

Dołączona grafika

Edytowane przez bjkuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście troszke sie spasł. Ale to i dobrze. Odrzuca go tak jak Ronaldo został odrzucony przez Real i trafi do Milanu, gdzie przejdzie diete i wroci do swojej formy ;D

 

Kaeres tzn jacy Ci pilkarze byli? bo to jakies straszne uogolnienie, chyba ze zartu nie złapałem. Dokładnie tak jak mowi sawyer188, widac to bardzo dobrze na powtorkach meczow sprzed kilkunasu lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie Terrego Butchera - angol ?

Stoper reprezentacji Anglii. Dostal na meczu w ryj z buta az mu nos zlamano.

Nawet nie pomyslal aby zejsc z boiska. Opatrzyli go i gral dalej.

Platini, Eric Cantona, Paul Gascogne, Zico, Socrates. O tych pilkarzach mowie.

Dzisiaj dostaje po goleniach i jak dalej boli to jedynie opoznia gre schadzac jak kaleka z boiska.

Zidane, Beckham, Ronaldihno - juz sam nie wiem czy oni sa modelami czy pilkarzami, czy trenuja czy graja w reklamach, czy cwicza czy jedza chipsy, czy chodza na treningi czy do kosmetyczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Okolo 9 miechów temu wygrali LM, najlepsi w europie, a teraz jak przegrali kilka spotkań to od razu, że ''myślą tylko o kasie'' jak ronaldinho ośmieszał przez 3 lata wiekszosc obroncow, strzelał piękne bramki itp to był ŁAŁ, a teraz jak gość gra słabiej, jest kryty cały czas przez 2 - 3 to znaczy, że myśli o kasie i ma w [gluteus maximus] football tak?

Nie rozumiem troche tej nagonki na niego, przegra barca, no to winny ----> ronaldinho, bo nie strzelił 2 goli i nie zapewnił wygranej. Wielki szacunek za to co zrobil mu sie nalezy, a nie pisanie, że nie jest piłkarzem i że jest lalusiem, to samo sie tyczy zidane'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Okolo 9 miechów temu wygrali LM, najlepsi w europie, a teraz jak przegrali kilka spotkań to od razu, że ''myślą tylko o kasie'' jak ronaldinho ośmieszał przez 3 lata wiekszosc obroncow, strzelał piękne bramki itp to był ŁAŁ, a teraz jak gość gra słabiej, jest kryty cały czas przez 2 - 3 to znaczy, że myśli o kasie i ma w [gluteus maximus] football tak?

Nie rozumiem troche tej nagonki na niego, przegra barca, no to winny ----> ronaldinho, bo nie strzelił 2 goli i nie zapewnił wygranej. Wielki szacunek za to co zrobil mu sie nalezy, a nie pisanie, że nie jest piłkarzem i że jest lalusiem, to samo sie tyczy zidane'a

Bo taka jest niestety mentalnosc "kibiców". Buce sa ze swoim klubem tylko kiedy wygrywa a w przeciwnym wypadku juz grają żałosnie i w ogole. W koncu to pilka nożna, tutaj nigdy do konca nie wiadomo kto wygra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwoli wyjaśnienia : nigdy nie lubiłem Ronaldinho i nigdy go lubił nie będę :) ( chyba, że przejdzie do Realu :-P )

Bo taka jest niestety mentalnosc "kibiców".Buce sa ze swoim klubem tylko kiedy wygrywa a w przeciwnym wypadku juz grają żałosnie i w ogole. W koncu to pilka nożna, tutaj nigdy do konca nie wiadomo kto wygra...

Cóż tak było od zawsze i tak będzie tego się nie zmieni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ale też nikt nie mowi, że motta grał źle, tylko, że przegrali bo ronaldinho nie nie pokazał na boisku fenomenalnego footballu, ale też nie o tym chciałem. Czy to, ze zagrał w paru reklamach to takie straszne? To znaczy od razu że jest ''lalusiem'' itp? Zagrał średnio i jest bardzo popularny = zjechać go i w ogole sprzedać. Cała piłka opiera sie o kase, ja nie wiem czego niektorzy oczekują, że będzie grał w Znicz Jankowice albo w KSZO i mieszkał w bloku w M2, żeby udowodnić ze nie zalezy mu na kasie? No bez jaj. Wg mnie to ze wystąpił w paru reklamowkach to nie znaczy ze mysli o kasie tylko. W reklamach grał jeszcze jak występował w PSG i jakos nikt nie mowil wtedy, ze sie sprzedał, dopiero jak przyszła słabsza forma to ronaldinho zły ronaldinho winny. Przyklad jak ciezko być świetnym sportowcem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że motta grał źle,

Nie mogłem na to patrzeć jak tracił piłkę w głupi sposób. Dlaczego Iniesta nie grał od początku. Myślę że gdyby grał od pierwszego gwizdka mecz potoczyłby sie całkiem inaczej. Przecież wiadomo, że jest w wyśmienitej formie. Po prostu nie rozumiem Rijkaarda. :blink:

 

Czy to, ze zagrał w paru reklamach to takie straszne? To znaczy od razu że jest ''lalusiem'' itp? Zagrał średnio i jest bardzo popularny = zjechać go i w ogole sprzedać.

Patrz również Beckham. <_<

 

Ronaldinho leci za kasą?? Gdyby tak było to juz dawno siedziałby w ruskiej Chelsea. Tam by mu zapłacili o wiele więcej. Laluś?? Niektórzy nie moga chyba wytrzymać, że on pomimo swojego wyglądu (patrz zęby) jest tak popularny.

Teraz prasa będzie się doszukiwała najmniejszego 'pierdnięcia', zgrzytu żeby zrobic jakąś sensację. Barca przeżywa trudny okres, ale my kibice Barcy powinniśmy ją wspierać. Visca el Barca.

Edytowane przez chari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem na to patrzeć jak tracił piłkę w głupi sposób. Dlaczego Iniesta nie grał od początku. Myślę że gdyby grał od pierwszego gwizdka mecz potoczyłby sie całkiem inaczej. Przecież wiadomo, że jest w wyśmienitej formie. Po prostu nie rozumiem Rijkaarda. :blink:

Patrz również Beckham. <_<

Oglądam mecze w lidze barcelony i lm i jeszcze nie widzialem zeby motta zagral jakos super :|

a iniesta z reguły wprowadza ozywienie wiec takze nie potrafie wytlumaczyc decyzji Rijkaarda.

 

 

 

Ronaldinho leci za kasą?? Gdyby tak było to juz dawno siedziałby w ruskiej Chelsea. Tam by mu zapłacili o wiele więcej. Laluś?? Niektórzy nie moga chyba wytrzymać, że on pomimo swojego wyglądu (patrz zęby) jest tak popularny.

Teraz prasa będzie się doszukiwała najmniejszego 'pierdnięcia', zgrzytu żeby zrobic jakąś sensację. Barca przeżywa trudny okres, ale my kibice Barcy powinniśmy ją wspierać. Visca el Barca.

i to jest dobry przyklad jakby chcial to by abramovich go zrobil 2x bardziej kasiastym piłkarzem

 

 

Mi tam nie przeszkadza jego wygląd, wesoły gość, zawsze lubie ogladac mecze z jego udzialem czy jest w formie czy bez, bo w kazdej chwili moze cos niesamowitego zrobic. Ogolnie ujmujac mecze barcy są dla mnie zawsze interesujace i nie wazne czy graja chłam czy nie to lubie patrzec na ich gre. Nawet gdy sa bez formy to sa przebłyski geniuszu messiego ronaldinho itd

Coz mam nadzieje ze pojada z liverpoolem bo szkoda byłoby odpasc tak szybko ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz mam nadzieje ze pojada z liverpoolem bo szkoda byłoby odpasc tak szybko ;]

Liverpool na Anfield Road ich zmiażdży :)

Dobra wiadomość dla kibiców Barcy :arrow: Eto'o wraca do składu i zagra w niedziele w meczu z Athletic Bilbao

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronaldinho leci za kasą?? Gdyby tak było to juz dawno siedziałby w ruskiej Chelsea. Tam by mu zapłacili o wiele więcej. Laluś?? Niektórzy nie moga chyba wytrzymać, że on pomimo swojego wyglądu (patrz zęby) jest tak popularny.

nom dokładnie ! ale mam nadzieje że twoja wypowiedź to była taka metafora, bo ronaldinho kompletnie nie nadaje sie do stylu gry The Blues ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ronaldinho kompletnie nie nadaje sie do stylu gry The Blues

Po tym jak Chelsea zaproponowała 150 mln za R10 i Barca odmówiła, Mourinho chciał podpuścić Ronniego i powiedział, że taki zawodnik jak on nie poradziłby sobie w lidze angielskiej. Mówiąc o tym wiedział, że jest on bardzo ambitnym zawodnikiem i że zechce to udowodnić odchodząc właśnie do Chelsea.

Liverpool na Anfield Road ich zmiażdży

Tego akurat nie byłbym taki pewien. [Nienawiść do Barcy, co?]

Mi tam nie przeszkadza jego wygląd, wesoły gość, zawsze lubie ogladac mecze z jego udzialem

Jego uśmiech jest rozbrajający. Chyba nie ma takiego drugiego piłkarza z taką chęcią do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem kibicem raczej marnym i kibicuje tylko zwyciezca.

Trudno.

Jezeli widze z jakiego powodu Ronaldihno, Beckham nie graja tak jak trzeba to sie denerwuje.

 

hmm... co rozumiesz przez gre ''tak jak trzeba''? Beckham ma strzelać 100\100 goli z rzutow wolnych miec w kazdym meczu asyste, a ronaldinho jeszcze przez 10 sezonow ma niszczyc wszystkich obroncow, robić niesamowite tricki i strzelac piękne bramki i wszystko to w kazdym meczu?

Rozumiem, że ktoś lubi ogladac dobry football, kibicuje druzynie, ktora zwycięza pokazując przy tym dobra gre, sam nie jestem jakims wielkim fanem, ktory jest gotowy oddac zycie za druzyne od tak ogladam mecze barcelony.

Jednak narzekanie np. ze r10 zagral pare razy średnio i nie 'czarował' to głupota. Bo zdaje mi sie ze to człowiek?

I nie da sie chyba przez cala kariere jezdzic wszystkimi w kazdym meczu? Nawet jakby ronaldinho czy beckham nie zagrali w paru reklamach czy 'nie jedli czipsow' to wątpie ze to mialoby jakis kolosalny wpływ na ich gre.

Edytowane przez bjkuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zdaje mi sie ze to człowiek?

Właśnie, to tylko człowiek.

Nawet jakby ronaldinho czy beckham nie zagrali w paru reklamach czy 'nie jedli czipsow' to wątpie ze to mialoby jakis kolosalny wpływ na ich gre.

Gdyby nie występowali w tych reklamach to ludzie znaleźliby inny powód, po którym ci piłkarze grają gorzej.

Wczoraj Ronaldinho pokazał klase, chociaż gola nie strzelił. No i bramka Eto'o też cieszy. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eto miał świetny powrót. Grał 60 min okolo i brama, asysta i ogolnie bardzo dobrze sie rozumial z ronaldinho, ale w meczu z Saragossą nie zagra podobno. Ale prawda, ronaldinho miotał troche obrona blibao, 2 strzaly w poprzeczke. Ogolnie zagrali dobrze, ale Bilbao to nie liverpool, wątpie ze pokonaja anglikow, chociaz licze na to ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zagra, bo jego kolano jest zmęczone. Teraz będzie coraz intensywniej trenował.

Myślę, żę Barca wygra na Anfield. Ten mecz może się skończyć po dogrywce, tak mi sie wydaje. :]

Visca el Barca!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie Terrego Butchera - angol ?

Stoper reprezentacji Anglii. Dostal na meczu w ryj z buta az mu nos zlamano.

Nawet nie pomyslal aby zejsc z boiska. Opatrzyli go i gral dalej.

Platini, Eric Cantona, Paul Gascogne, Zico, Socrates. O tych pilkarzach mowie.

Dzisiaj dostaje po goleniach i jak dalej boli to jedynie opoznia gre schadzac jak kaleka z boiska.

Zidane, Beckham, Ronaldihno - juz sam nie wiem czy oni sa modelami czy pilkarzami, czy trenuja czy graja w reklamach, czy cwicza czy jedza chipsy, czy chodza na treningi czy do kosmetyczki.

Popatrz w jakich oni czasach grali. Nie chce gdybac ale w dzisiejszych robiliby to samo....

Dla takich pilkarzy kocha sie football. Mimo ze Ronaldihno gra teraz ponizej swoich umiejetnosci kibice go kochaja. Dla mnie np. ulubionym pilkarzem nadal jest Ronaldo tylko i wylacznie z sentymentu. Pamietam jak jako maly chlopiec kupowalem wszystkie pilkarskie gazety i tylko szukalem artykulu o Ronaldo albo wywiadu z nim. Dla mnie to jak on potrafil sie kiwac, wodzic wszystkich obroncow za nos, cos pieknego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...