Skocz do zawartości
YooDaa

Składam Kompa Pomoc!

Rekomendowane odpowiedzi

Na samym początku chciałem podziękować za pomoc zrobiłem jeszcze drobne zmiany bo musiałem sie zmieścić w budzecie:)

Oto mój kombajn :P

Procek:AMD Athlon 64 3600+ X2

Płyta głowna:ASUS M2V - K8T890, SATA II, DDR 2, PCI-Ex, S-AM2

Twardziel:Seagate 250 GB Barracuda 7200.10 (16MB, Serial ATA II, zapis prostopadły)

Ram:GoodRam DDR2 (2x512) 677MHz

Obudowa:Colors-it z lcd i 480W

Grafa:SAPPHIRE X1650

DvD:Lg

I to tyle :) a takiego wyboru dokonalem tez dlatego ze postanowilem nie pchać sie już w starsza technologie 1-go rdzenia :) B-)

Pozdrawiam :) :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plyte zmien na cos z chipsetem nForce.

 

Poza tym co z tego ze lamborghini jak po miesiacu zbierze ja ze soba do grobu ten zasilacz?? Lepiej odpuscic trcohe na czyms, ale miec mocniejszy i bezpieczniejszy zasilacz.

Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mówił już przedmną Leszkon zmień ten zasilacz na coś FIRMOWEGO typu conajmniej chieftec, a nie patrz na jakieś tracery czy colorshity z mega wielką ilością W. Hmm może się mylę ale czy aby 7600gs od zalmana z 256mb nie będzie aby szybszy i wydajniejszy od tego radka x1650? Jeżeli się mylę to mnie poprawcie. Jeżeli nie masz już $ to zmień bude na jakąś tańszą bez zasiłki, bądź jak nie ma bez to z jakąś słabą zasiłką ( z tych bardzo słabych :D) i za oszczędzoną kase kup coś bardziej firmowego i polecanego przez poprzednich forumowiczów. Uwież nam, że my robimy to dla dobra Twojego kompa i w przyszłości Twojej kieszeni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź na AM2 bo to się opłaca bo w przyszłości AM3 będzie obsługiwać AM2 a s.939 przejdzie do lamusa i wtedy będziesz musiał wymienić wszystko a tak byś wymienił w przyszłości procek :)

To bylo fachowe. AM3 ma pojawic sie kolo 2008 roku. W tym czasie wyjdzie jeszcze AM2+. Kupywanie czegos na przyszlosc mija sie z celem. Kompa mam na dzis. A za 2 lata to moge wymienic caly bo beda lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...