Skocz do zawartości
Liquid

Nowe Detonatory

Rekomendowane odpowiedzi

Które z ostatnio ukazanych są warte uwagi( stabilne i wydajne). Obecnie mam 40.72 spatchowane na Quadro :P , chętnie zmienił bym na nowsze z możliwością przeróbki na Quadro

spatchowane na quadro ?? slyszalem o programowej emulacji, ale jakies dwa lata temu, now grafy tez mozna "spatchowac hmmm podeslesz link do tych detkow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shakur: rivatuner i sam sobie zrobisz. poszukaj na sprzęcie tematu "gf3 na quadro" czy cos...

liquid: mialem kilka nowszych, lacznie z 42.86 i zalozylem spowrotem 41.09, a mysle o 40.72. Im nowsze tym wydajnosc spadala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciągnij Riva Tuner - www.guru3d.com

Potem odapl - w głównym okienku masz rozpoznaną kartę - kliknij na taką strzałke w dół po skosie - i wybierz ikone karty graficznej - potem zakładka NVStrap driver i install. To był krok pierwszy - NIE RESTARTUJ. Krok drugi - zakładka power user - trzecia ikona od dołu od lewej (open patch script) - patchscripts->nvidia->nvstrap protection-> i odpowiednio do systemu->continue->wybrać plik sterownika do modyfikacji->po restarcie powinno rozpoznać kartę graficzną i podać lokalizację tego nowego sterownika

ja mam jescze obok tego scryptu taki softquadro4, tez dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie stalem sie posiadaczem quadro 4 700 XGL  

wystraczylo ustawic force on :)

ja wlasnie tez, bo przez te wszystkie rotacje detonatorow mi sie wylaczylo.

 

40.72 najszybsze u mnie zdecydowanie :!: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu zamiast całych nazw plików w detonatorach ( nv4_mini.sys ) mam nv4_mini.sy_ . Jedynie całą nazwe ma nv4_disp.inf. Przez to włąsnie nie mogę teraz przerobić sobie na Quadro bo Riva nie widzi plików do zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu zamiast całych nazw plików w detonatorach ( nv4_mini.sys ) mam nv4_mini.sy_ . Jedynie całą nazwe ma nv4_disp.inf. Przez to włąsnie nie mogę teraz przerobić sobie na Quadro bo Riva nie widzi plików do zmiany.

jak nie widzi jasne, ze widzi w tym okienku mozesz zmienic, zeby rivatuner nie chcial sys. tylko sy_ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e ja mam teraz 42.86 :)

I jak z wydajnoscia i obrazem?

Narazie jade na rivie bo moj gainward poszedl do testow, ale chcialbym wiedziec co najlepsze :D

Pozdrowka

przetestuje jeszcze, ale jak na razie odpalilem q3 i nie widze, zadnych roznic, a ni w szybkosci, ani w jakosci zobacze jeszcze 3d markiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...