Skocz do zawartości
MeoPL

Dx 10 - Co Wiadomo?

Rekomendowane odpowiedzi

Pci-E 2.0 będzie kompatybilne z 1.0 różni się tylko przepustowością , zyskają na tym tylko zintegrowane karty i korzystające z turbocache oraz odpowiednik ati

zyskaja tylko co?zintegrowane jak i te turbo spokojnie dzialaja na agp...i nawet nie wykorzystuja przepustowosci.....

 

ja sie dziwie czemu te tlumoki nie mogli odrazu zaserwowac pci x z wieksza przepustowoscia....chyba ze powodem jest kasa.........

 

vista to dziwny system - niby na gf3 ti200 nie obsluguje przezroczystosci ale juz chocby sidebar i skorka do winampa ta przezroczystosc ma - podobnie z efektami na przyciskach - podczas instalacji wszystko dziala..po juz nie.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zyskaja tylko co?zintegrowane jak i te turbo spokojnie dzialaja na agp...i nawet nie wykorzystuja przepustowosci.....

 

ja sie dziwie czemu te tlumoki nie mogli odrazu zaserwowac pci x z wieksza przepustowoscia....chyba ze powodem jest kasa.........

 

vista to dziwny system - niby na gf3 ti200 nie obsluguje przezroczystosci ale juz chocby sidebar i skorka do winampa ta przezroczystosc ma - podobnie z efektami na przyciskach - podczas instalacji wszystko dziala..po juz nie.......

heh ciekawe. pod FarCry był kiedyś taki programik który podmieniał id karty na droższy model konkurenta i gra dostawała niezłego kopa. program nazywał się 3DAnalyze i mozna go wciąż zassać http://www.tommti-systems.de/

ciekawe czy można jakoś oszukać system? gdyby faktycznie było tak jak sądzisz to można by z tego zrobić troszkę szumu :) tylko jak to zrobić by dotrzeć do prawdy(?) może napisać do autora? niestety ja z niemieckim jestem na bakier :/ gdyby coś z tego wyszło byłoby niezłe jajo :)

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...