Skocz do zawartości
Gość Manamana1989

Neo I Reconnect

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Manamana1989

Witam,Chciałbym się zapytać czy jest jakiś programik do tego by sam uruchamiał neostrade potym jak się rozłonczy :razz: ...Tylko Problem wtym że modem sie ładuje z minute spowrotem :-| ,Często zostawiam emule na noc żeby się sciagało,a przychodze puzniej patrze i sie po godzinie rozłonczyło,a komp chodzil z wylonczonym netem cala noc :mur: Z góry dzięki za odpowiedź...

Edytowane przez Manamana1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym głupim niebieskim oprogramowaniu do Neo gdzieś w opcjach zaawansowanych była możliwość zaznaczenia ponownego uruchamiania przy rozłączeniu.

 

Ja mam większy problem.

Wyjechałem do Danii zostawiajać Neo na kompie i te głupi niebieski soft.

Teraz jak chcę się zalogować zdalnie na kompa, żeby zrobić na nim cokolwiek to przy przelogowywaniu użytkownika rozłącza i łączy ponownie z netem (zmieniając przy okazji IP).

Robi to za każdym razem, więc nie mam jak się podłączyć.

Myślałem jeszcze o tym, żeby ktoś się zalogował na moje konto i wtedy ja bym spróbował się podpiąć, ale nie podam dla rodzinki hasła na admina, bo wtedy dopiero sieczka będzie. A tak póki co wszystko chodzi i będzie chodzić do momentu aż zniszczą coś fizycznie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym głupim niebieskim oprogramowaniu do Neo gdzieś w opcjach zaawansowanych była możliwość zaznaczenia ponownego uruchamiania przy rozłączeniu.

 

Ja mam większy problem.

Wyjechałem do Danii zostawiajać Neo na kompie i te głupi niebieski soft.

Teraz jak chcę się zalogować zdalnie na kompa, żeby zrobić na nim cokolwiek to przy przelogowywaniu użytkownika rozłącza i łączy ponownie z netem (zmieniając przy okazji IP).

Robi to za każdym razem, więc nie mam jak się podłączyć.

Myślałem jeszcze o tym, żeby ktoś się zalogował na moje konto i wtedy ja bym spróbował się podpiąć, ale nie podam dla rodzinki hasła na admina, bo wtedy dopiero sieczka będzie. A tak póki co wszystko chodzi i będzie chodzić do momentu aż zniszczą coś fizycznie ;-)

No tak,to nikt niewie jakim programem można to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...