Skocz do zawartości
rdx486

1002 final dla Asus A7N8X

Rekomendowane odpowiedzi

Czy komukolwiek udało się ściągnąć ze strony Asusa najnowszą wersję Biosu dla A7N8X Deluxe. Ja próbuję od trzech dni i za cholerę nie idzie tego ściągnąć. Jeżeli komuś się to udało to proszę o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie MAX FSB udalo wam sie osiagnac na plycie A7N8X Delux ?

Na stronie frazpc.pl podaja ze gorna granica to 190 MHz. Osobiscie liczylem na troszke wiecej. Pochwalcie sie swoimi osiagnieciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie prawda. Ja jechalem na FSB 193 ,ale niestety moj zasilacz nie wyrabia ,wiec zostalem przy baaardzo stabilnych 183 i jest cacy. Oczywiscie wywalilem ta gumo-paste spod radiatora chipsetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie mozna przekroczyc bariery 200 HHz to troszke szkoda. Moga byc problemy z przyszlosciowym Bartonem na FSB 200 MHz.

Wydaje mi sie ze na tej mobo nie bedzie dzialac :(

Moze to faktycznie kwestia wydajnosci zasilacza i chlodzenia samej plyty.

Niemnej i tak to nie zniecheca mnie do zakupy tej plyty. Dzis kupuje o ile maja w sklepie, a mieli dzis miec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik prawda. U mnie na tym co poniżej stabilnie chula na 200 bez podnoszenia napięć. Wszysko leży u podstaw pamięci. Sprawdzałem Kingstony na Infineonach i nie wyrabiał więcej niż 183. Te na Winbondach bh 6 są po prostu bardzo dobre. Co do chipsetu to rzeczywiście również zmieniłem ten "przylepiec" choć raczej tak dla bezpieczeństwa niż rzeczywistej potrzeby w tej chwili. Bardzo ważny jest zasilacz. Mój Enlight działa cacy, choć muszę wam powiedzieć , że z ciekawości podpiąłem na kilka godzin zwykłego Codegena 300 W i o dziwo nic złego się nie działo, a napięcia były o dziwo stabilne biorąc pod uwagę Radeona. Wnioski wyciągnijcie sami, choć ja złożę wszystkie problemy na karb pamięci. Acha, jescze jedno. Mój BIOS to 1002 UBER ( oryginalny ASUSA 1002 ma kilka uciążliwośći ale również był ok. na 200), w którym można zwiększyć napięcie chipsetu, choć ja tego nie robiłem. Na standardowym 1001.g nie mogę powiedzieć, że nie było problemów ( jakieś dziwne zwisy przy zmianie niektórych pól w BIOSie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez smigalem na 200MHz (*9.5) na A7N8X Deluxe. Ztym ze pamitke mialem cienka i lazila na 133. Bios Uber. Nie bylo problemow, acha zalozylem wiatrak na spp.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, ja przy obecnym zasilaczu 300W ,mam napicie 5V = 4.78 ,wiec troche malo ,a raz jak podpiolem przy taki taktowaniu dodatkowy HDD mialem zwieche.

 

Hanu >> Kupowalem w Lucky-Starze i mam ta sama serie co ty :)

 

Aha jade na 1002Uber-S i wszystko wporzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...