Skocz do zawartości
Payti

Bionic - Start Z Screensaver ...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy da się skonfigurować Bionic tak by startował w systemie tylko wtedy, gdy włączy się automatycznie screensaver?

Generalnie zależy mi na tym by się wtedy włączał i wyłączał jak screen zgaśnie (chodzi o przeliczanie) - obciążenie na full.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy da się skonfigurować Bionic tak by startował w systemie tylko wtedy, gdy włączy się automatycznie screensaver?

Generalnie zależy mi na tym by się wtedy włączał i wyłączał jak screen zgaśnie (chodzi o przeliczanie) - obciążenie na full.

 

Pozdrawiam,

Jak najbardziej. W ustawieniach konta masz opcję "Work after computer idle for X minutes" i tam wpisujesz po prostu wartość, którą masz ustawioną przy wygaszaczu ekranu. W momencie, gdy wrócisz do kompa, wygaszacz się wyłącza, a seti całkowicie wstrzymuje aktywność.

 

Tylko osobiście uważam, że jest to potężne marnotrawsto czasu. Nawet gdy coś robisz na kompie, wykorzystujesz tylko ułamek mocy proca (zakładam, że nie liczy superpi non-stop itp. :D). Gdy włączysz w menu activity opcje "Zawsze uruchomione" seti będzie chodziło cały czas, ale na najniższym priorytecie, więc nie zeżre Ci zasobów potrzebnych do pracy. No ale to Twoja decyzja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy da się skonfigurować Bionic tak by startował w systemie tylko wtedy, gdy włączy się automatycznie screensaver?

Generalnie zależy mi na tym by się wtedy włączał i wyłączał jak screen zgaśnie (chodzi o przeliczanie) - obciążenie na full.

 

Pozdrawiam,

Seti ma domyslnie ustawiony niski priorytet i nie odczujesz roznicy nawet w grach. Jedyny problemto zuzycie ramu, ale podejrzewam, ze masz wiecej niz 256, wiec nie robi to roznicy, a tak cala wolna moc obliczeniowa idzie na seti.

 

Kiedys zrobilem test, odpalilem superpi z seti liczacym, a potem z seti pozostawionym w ramie, ale nie liczacym - wynik byl na granicy błedu pomiaru ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...