Skocz do zawartości
nrl

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest świetna zacząłem grać od przedwczoraj i nie mogę przestać grać grafika oszołamia,fabuła bardzo mi się podoba,możesz robić to co Ci się żywnie podoba.FULL WYPAS ! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofix -trzeba się czasem napić :lol2: .Wówczas nawet Afryka w FC2 jest ciekawsza...ale tez nie ma w Polsce wątroby .która pozwoliłaby grę z takim "wspomaganiem" ukończyć :wink: .

muszę to wypróbować bo inaczej to tej gry nie da się przejść :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kolega pozyczyl mi niedawno ta gre bo jego troche odrzucala i powiedzial ze jak mi sie spodoba to moge ja zatrzymac ;P No i tak gram od 2 dni i mam male pytanko: Czy wszyscy, ktorzy maja uzbrojenie lepsze od piesci musza sie rzucac na naszego bohatera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Panowie , jest problem :

http://www.gamefaqs.com/boards/genmessage....;topic=46184160

 

Generalnie gra popierdziela mi maxem (ultra) w 1440x900 i z AFx16 ale po jakims czasie zaczynam gubic klatki i framerate leci na morde. Musze altem zwinac gre , wejsc ponownie i grac. Zaczyna to byc irytujace. Ma ktos na to jakas inna rade niz ta , ktora w linku podali? Dziwne bo nie pamietam tego w sterach 8x12 , a 9x1 juz tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Zmieniajac cieniowanie z ultry na bardzo wysokie problem ten nie wystepuje , ale...8x12 i utra tez tego nie bylo :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z uruchomieniem benchmarka w tej grze. Podczas próby włączenia go (Launch Benchmark) wyskakuje taki komunikat:

benchmark run could not be completed! No results will be generated!

 

Jest na to jakaś rada?? Sama gra odpala się bez problemów. Posiadam oryginalną polska wersję gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra wydawala sie ciekawa i wciagajaca tylko na poczatku.

Wg. mnie po dluzszym czasie gra sie nudzi i jest monotonna.

 

 

Zainstalowalem -> Przeszedlem -> Odinstalowalem

I wcale duzo czasu mi to nie zajelo ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Dla mnie gra wydawala sie ciekawa i wciagajaca tylko na poczatku.

Wg. mnie po dluzszym czasie gra sie nudzi i jest monotonna.

 

 

Zainstalowalem -> Przeszedlem -> Odinstalowalem

I wcale duzo czasu mi to nie zajelo ;P

A ja uwazam , ze im dluzej tym lepiej. Mam ledwo 50% , przy czym zbadalem praktycznie kazdy posterunek , znalazlem 100 diamentow , wykonalem praktycznie wszystkie zadania dodatkowe i dopiero przy tym uwazam , ze ta gra zyskuje wlasnie przez eksploracje terenu , mozliwosc pozwiedzania CIEKAWIE zaprojektowanych plansz i to wspomnienie lodeczki z jedynki powrocilo ze zdwojona sila. Czas jak narazie to cos ponad 35h na sejwie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś odpalał tą grę na windows seven ? Bo mi tylko wyskakuje komunikat że do tej gry zalecany jest service pack 1 i nastepnie ekran robi sie czarny ale nie jest na fullscreenie, gdyż widać pasek start i gra się nie odpala. Czy może ktoś wie jak odpalić tą grę na seven ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , jest problem :

http://www.gamefaqs.com/boards/genmessage....;topic=46184160

 

Generalnie gra popierdziela mi maxem (ultra) w 1440x900 i z AFx16 ale po jakims czasie zaczynam gubic klatki i framerate leci na morde. Musze altem zwinac gre , wejsc ponownie i grac. Zaczyna to byc irytujace. Ma ktos na to jakas inna rade niz ta , ktora w linku podali? Dziwne bo nie pamietam tego w sterach 8x12 , a 9x1 juz tak.

U mnie jest to samo, gram 1440x900 High AAx8, widać, że CPU w moim przypadku nie wyrabia, dla tej gry 3GHz i 1MB Cache'u to za mało.

 

 

Ustawienia:

Demo(Ranch Small), 1440x900 (60Hz), D3D9, Fixed Time Step(No), Disable Artificial Intelligence(No), Full Screen, Anti-Aliasing(8x), VSync(Yes), Overall Quality(High), Vegetation(High), Shading(High), Terrain(High), Geometry(Medium), Post FX(High), Texture(High), Shadow(Medium), Ambient(High), Hdr(Yes), Bloom(Yes), Fire(Very High), Physics(Very High), RealTrees(Very High)

 

Average Framerate: 36,00

Max. Framerate: 59,62

Min. Framerate: 20,73

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Spylon , to kwestia cieniowania pod Vista. Z ULTRY tam dajesz na High czy Very High i bansuje. Na XP nie ma tego problemu.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakiej Ultry? Nie mam Visty, mam XP z SP2, sterowniki najnowsze do wszystkiego, dx też. Na moim sprzęcie gra na ultra jest niegrywalna. Chcesz benchmarka? Gram na ww ustawieniach a i tak fps potrafi ostro spaść.

 

Jak wy gracie na HD4850 na ultra, to gratuluję.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ja nie pisalem , ze mam 4850 , to raz. Dwa - u mnie problemem na freezy , a w zasadzie na framedropy bylo zjechanie z cieniowaniem - poziom ultra > nizej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie dawno postanowiłem sobie pograć w Far cry 2 , więc zainstalowałem wchodzę w gre menu działa poprawnie ustawiam grafe co do mojej maszyny icon_wink2.gif , i biore new story i dalej dalej itp . Podczas ładowania wywala mi niebieski komunikat i cały komp jak by usypia i nie pozostaje nic innego niż wcisnąć magiczny przycisk na obudowie icon_smile3.gif

A o to i on :

Dołączona grafika

 

Na innych grach np: Burnout paradise, grid ,necrovison, nic się nie dzieje elegancko chodzą . Tylko przy tej gierce mam taki problem ...

Sterowniki od grafy mam Najnowsze omegi . Na catlystach naj nowszych i starszych nie działa . Na omegi mam więcej fps nawet w innych grach więc te zostały .

Moja konfiguracja to :

Pentium 4 HT 3.00 Ghz SSE 3 ,SSE 2

Gigabyte GA-8IP775(-G)

Shapphire Radeon x1600 pro

Dzwięk SWEX 5.1

DDR 400 2 GB

 

Myślę że to może być spowodowane złym sterownikiem od któregoś z komponentów komputera coś sie nie zgadza ... Ale wszystko sprawdzałem i jest ok kumpel ma słabszy sprzet i mu chodzi ? Oo

Hmm dziwne chciałbym prosić o pomoc w rozwiązaniu tej zagadki .

PS: Hot fix do catalyst do far cry 2 nic nie da to tylko nie znacznie pogarsza grafikę aby wyciągnąć parę fps więcej i pokonać nvidie w danej klasie icon_razz.gif

Pozdrawiam :wink:

 

 

PS: Teraz nie ma komunikatu tylko komp sie resetuje po 15 sek ładowania .

 

Dobra gra działa wgrałem patch'a 1.02 i w sterach sie pobawiłem .

Chodzi mi wszystko na medium jak coś .. :P 25-30 fps

pzdr

Edytowane przez Reverse16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jest jakiś sposób na zasugerowanie grze zapisywania quick save-a w jednym pliku?

 

Dziś zacząłem w to grać i po 3.5-godzinnej sesji zrobiły się 153 save-y zajmujące 324 MiB. Lol.

 

Jak na razie gra się świetnie, choć po paru miesiącach w Falloucie (minimalna ilośc otwartej walki, głównie skradanie) ciężko mi się przestawić. Najśmieszniejsze jak naciskam przycisk na myszce i się zastanawiam czemu się V.A.T.S. nie włącza.

 

Wymagania malutkie. 1360x768, AAx4 i wszystko na Very High i jest stałe 30 FPS (fajnie że w grze jest wbudowany frame limiter który można dowolnie ustawić) z okazjonalnymi chwilowymi spadkami o 3-4 FPS-y. Proc na 3500 MHz.

Czy filtrowanie anizotropowe jest automatycznie właczane wraz z ustawieniem jakiegoś poziomu detali, czy trzeba wymuszać w sterownikach? Tak jak w Crysisie nie ma specjalnej opcji do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

winrar rozwiązał ten problem. Doskonale archiwizuje te pliki save. 770mb do 64mb objechał pięknie.

 

U mnie 1280, AAx4 i V High/High także ładnie śmiga. DX10 pod Win7 specjalnie się nie wykazał, a jedynie zabrał HDR zostawiając bloom. Klatek nie przybyło.

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Czy filtrowanie anizotropowe jest automatycznie właczane wraz z ustawieniem jakiegoś poziomu detali, czy trzeba wymuszać w sterownikach? Tak jak w Crysisie nie ma specjalnej opcji do tego.

AF dziala ze sterownika bez problemow , obojetnie jaka karta.

 

 

PS - im wiecej waza sejwy tym wolniej FC2 lazi ;) (tylko u mnie one mialy po pare GB)

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc doszedłem do 2 mapy i wykonałem tu już też kilka misji. Gra się całkiem przyjemnie.

+ palimy co nam się zachce.

+ otwarta przestrzeń

+ swoboda

+ lotnie

+ wymagania dość przystępne

+ grafika nawet niezła

 

 

- bohater to niemowa/memeja, ale potrafi się leczyć kombinerkami, zapalniczką, czy czym tam ma pod ręką ;)

- fabuła

- fabuła

- fabuła

- wątek fabularny ;)

- dostań się z A do B i wytnij wszystkich. Względnie wytnij wszystkich i załatw dobie dropsy na pechowo załapaną malarię.

- nikt nas nie lubi. Poza głównym miastem gdzie do nas nie strzelają, ale raczej dlatego, że nie wolno. Więc nadal nas nikt nie lubi ;)

- sprowadza się to do: widzisz, że coś się rusza na horyzoncie w twoim kierunku, więc lepiej czym prędzej wyślij w tamtą stronę porcję ołowiu zanim sam otrzymasz taką przesyłkę.

- questy

- monotonia

- liniowość

- przewidywalność

- mimo maczety nic nie można nikomu odmontować

- nadał by się mały samolocik

- łuski atakują nas, bo partyzanci przerobili wszystkie otwory wylotowe broni na lewo.

 

W telegraficznym szorcie: "Killem all or daj!!!" Czyli lekki i przyjemny slasher, usilnie udający, że ma jakąś fabułę. ;)

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Co ciekawe , w moim odczuciu oczywiste wady , o ktorych pisales w ogole mi nie przeszkadzaly - fabula CALOSCIOWO z finalem w sumie nie jest zla , liniowosci nie odczuwalem bo mozna trzepac sidequesty , nadto samo zwiedzanie mapy i poznawanie terenow (akweny wode , smiganie motorowkami) w otoczeniu fajnie wygladajacej wody i miejscowek daje radoche. Nawet jezdzenie z A do B mi nie przeszkadzalo , owszem - narzekalem na posterunki , ale okazalo sie , ze swietnie bawilem sie przez 40h , czego sam sie nie spodziewalem , ani nie oczekiwalem. Dla mnie to dobra gierka.

 

Pamietam tez wysadzenie jednej miejscowki - zbiorniki z gazem (tam w rejonach poczty czy jakos tak) + strzal = calosc plonie , wszedzie lataly czesci drzew , wygladalo to swietnie. Sam system odpowiedzialny za strzelanie rowniez mi bardzo pasowal , czuc bylo sile broni , a w rezultacie fajnie strzelalo sie do czarnych :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...