Skocz do zawartości
bryken

Ten Licznik Z Neta Leci W Kulki

Rekomendowane odpowiedzi

No to do rzeczy mam neta z kablówki 750/750 publiczne ip i oczywiscie genialny limit 25GB (sumuja sie dane wyslane i pobrane). No koniec miecha sie zbliza to trzeba bylo wykorzystac limit i wczoraj przestudiowalem sobie temat co warto obejrzec i odpalilem beara i nigdy nie moglem osiagnac praktycznie 300MB na godzine dzisiaj patrze miedzy 2 a 3 sie sciaglo 310MB no to mysle nowy rekordzid oczywiscie korzystam z net limitera pro bo mam ograniczony wysylanie i moj net limiter dal takie o to wyniki:

http://img180.imageshack.us/my.php?image=netlimterzx7.jpg

 

Specjalnie dalem od polnocy do 9 rano bo wtedy necik sie rozpedzil i mamy pelne 9H praktycznie maksa no to wchodze sobie na strone mojego operatora i srawdzam ile mam pobrane i patrze wedlug tej posranej strony w godzinach 00.00 do 9.00 mialem pobrane 2,92GB No ciekawe jak to jest mozliwe przeciez Net limiter pokazuje 2,7GB a te 2,92 to na tym laczu to praktycznie nie jest mozliwe

 

Macie tutaj licznik jak to wyglada wedlug tej strony

http://img88.imageshack.us/my.php?image=ob...kmyslphphd0.png

 

No to sie z deksza wkurzylem bo nawet na necie leca w kulki., co mam zrobic chyba trzeba wysmarowac maila do admina.

Edytowane przez bryken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

69zl za miecha, pierwszy miech za 1zl, do tego 1zl instalacja, umowa tylko na 12miechow - nie najgorzej ale nadal nie rozumie jak od 00.00 do 9.00 moglo sie sciagnac 2,92GB a sumuje sie tez wysyalnie bo moze chodzi o to ze lacze synchroniczne i ci co mysla to obetna wysylanie na p2p i inne bo te 750 wysylania do maili sie przydaje chyba napisze do nich bo to sa jaja kurna 3gb w 9 godzin to jest niemozliwe (ja tam pracuje ale miecha mnie juz tam nie bylo w robocie urlop sobie zrobilem)

Edytowane przez bryken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno - pijawa...

 

Moze sciagnely Ci sie update od windowsa i dlatego masz te kilkaset mega wiecej... O 220 MB takie dymy robic... Moze operator dolicza Ci tez enkapsulacje i inne tego typu [ciach!]ly ktorych netlimiter nie uwzglednia. Ja bym olał, to tylko 220MB..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...