Skocz do zawartości
Black Raider

Bios do k7vza

Rekomendowane odpowiedzi

ej mi tez plizzz a wogole co to da??? moj mail to flop6662@wp.pl ej mi tez plizzz a wogole co to da??? moj mail to flop6662@wp.pl

co do 3.6a to mogę powiedzieć , że na mojej byłej k7vza (kt133)

pozwoliło to na wsadzenie durona 1200 mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może Awardem ?

na mojej K7VTA3 Winflash nie działał (chyba z tego samego powodu , co u Ciebie - już dobrze nie pamiętam) , więc sflashowałem bios Awardem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam 3,4 bo jest najlepszy mam k7vza rev 1

sprawdzalem wszystkie biosy do rev 1 irev 3 ale ten jest najszysbszy (test wykonywalem sandra i 3dmarkiem)

3.6 i 3.7 sypaly mi system maja jakies problemy z transferem danych z dysku . ginely mi pliki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli mnie pamięć nie myli, to były 3 wersje k7vza:

rev1 - kt133 z obsługą ata66

rev2 - kt133 z obsługą ata100 <- to miałem

rev3 - kt133a z obsługą ata100

 

może dlatego udało mi się wgrać ten bios 3.6a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę Ci tylko polecić 3.6a - bo tylko ten sobie wgrywałem i wszystko działało OK. Jeśli masz k7vza ver3 , a musisz mieć żeby wsadzić tego Xp1700, nie powinieneś mieć problemów z działaniem tych dwóch (3.6a oraz 3.7 ) biosów. Bios z numerkiem 3.6a pozwala płycie głównej na pracę z mnożnikiem x12 - tak więc powinieneś móc wsadzić do płyty nawet Xp1900+ (12x133 mhz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...