Skocz do zawartości
Gość Rafcioo

Zasilacz Do 200 Zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja widzę 2706 w windowsie + niezły fotomontaż. Pokaż mi coś realnego.

 

Na 2706 to jeszcze przy dobrym chłodzeniu się zgodzę. Ale vcore z programiku jest wybitnie za małe. Poniżej 1,95V nie ma szans na takie cos w przypadku Bartona. JEst to całkowita bzdura.

 

Chcesz się niedrogo zaopatrzyć w dobrą elektrownię to kup sobie Huntkeya HK350AP.

cpuz mi pokazuje vcore 1,45 od zawsze, co bym nie robił. Całośc była robiona na 2.1V

 

No ale nie będę wciskał nic nikomu na siłę, cieszy mnie fotomontaż, ciekawe na podstawie czego to określiłeś :D

 

HK350AP jest głośny? Bo specyfikacja w sumie mi pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłócił się nie będę , być może są lepsze zasiłki w cenie do 200pln. Ja wybrałem tą zasiłkę z myślą o modernizacji kompa( S939 SD3700+ po nowym roku) kupiłem ją gdyż był to kompromis (moje obecne mobo je z 5V) a ten HK nieźle sobie radzi i z 5V i z 12V. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłócił się nie będę , być może są lepsze zasiłki w cenie do 200pln. Ja wybrałem tą zasiłkę z myślą o modernizacji kompa( S939 SD3700+ po nowym roku) kupiłem ją gdyż był to kompromis (moje obecne mobo je z 5V) a ten HK nieźle sobie radzi i z 5V i z 12V. Pozdrawiam

Nie! Nie ma lepszej zasiłki do 200 zł. Na 99,9%. Z nówek dostępnych w sprzedaży nic nie znajdziesz lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowicie ze to: http://allegro.pl/item151726428_boisz_sie_...w_hk_350ap.html

jest najlepszy zasilacz do 200zl tak?

zastanawialem sie nad tym http://allegro.pl/item150907312_chieftec_g...x_400_wat_.html

co mozecie poweidziec o obu? ktorego bardzie oplaca sie kupic?

 

moj zestaw: A64 2800+,kingstone 512, gf6800gs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...