Skocz do zawartości
xacti

Ulepszenie / Naprawa / ?

Rekomendowane odpowiedzi

siema. kumpel ma takiego kompa:

 

axp 1800+

jakies msi na kt333

384md ram

80gb WD

Gf fx 5200 (:|)

zasilacz no name

 

no i ma taki problem: za mala obudowa powoduje przegrzewanie sie procka, (zsilacz jest nad wentylem, jak w starych p2... ) czesto sie komp resetuje itp.

wg mnie nie oplaca sie kupowac nowej obudowy i zasilki tylko zlozyc cos na s754.

no i teraz co kupic, by zamknac sie w sprzedanych czesciach i dolozyc max 200zl ?

myslalem o jakims sempie 2800+

jakis asrock (?)

512 ddr

radeon 9550

fortron 350

 

co myslicie?

Edytowane przez xacti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkurz wentylator procka jak to nie pomoże i bede resety to na 99,99% procek masz przegrzany :( a co do zestawu s.754 to nie wiem czy sie opplaca? moze lepiej cos pod s939 np. asrock dual sata2/vsata sepronek 3000+? wsio z allegro i moze Ci starczy zlotoweczek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkurzalem dzis wentylator, ale to nic nie daje... po prostu zasilacz jest na prockiem i wentyl ciagnie gorace powietrze - procek w windzie ma okolo 55*C :/

 

a czemu nie 754? przeciez 939 to poownywalna wydajnosc ;) dopiero athlonik na 939 daje wiekszego kopa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kvaz! dobrze mówi :)

asrock, semp i fortronik z allegro, grafika też może zostać chyba że 6600LE 128/128 lub wspomniany Radosław 9550 B)

dysk też może zostać, ramy albo Apacery i kupić 2 sztuki za ~190 ,- albo cos innego (tylko co)

 

PS ja sam używałem tych apacerów i w tym cfg jaki teraz mam żadnych zwisów itp :) full stable

1 kostka idzie jutro do kolegi (za 80 zl :lol2: )

 

PS 2 : właśnie zauważyłem... w 300 zł sie nie wyrobisz, nawet jakbyś kradzione kupował :P

Edytowane przez adzio_tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak kup se kostke ramu 256 za 90 zł pół roku temu za 110 kupiłem identyczną ale 512 ram a swoja 256 spusciłem za 30 i przez 3 miesiące kasy nie mogłem odzyskać aż wziąłem modem sagema w zamian ..

@rafifeo

zasilacz można wywalić na zewnątrz budy - a nawet gustownie przykręcić

procesor można spróbować puścić na niższym napięciu, normalna pasta jakaś ..

 

niech kumpel idzie zbierać puszki, albo butelki, albo do roboty bo z 200 zł w kieszeni cięzko się będzie przesiąśc 8=c

znaczy można ale bez grafy i ramu - a to nie specjalnie ma sens nieprawda-ż ? :-|

Edytowane przez kizis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...