Skocz do zawartości
vibovit

Problem Z Chiefem Lbx

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety mimo 3 kilogramów styropianu i 3 warstw kartonu Poczcie Polskiej udało się dokonac zniszczenia górnej blachy mojej obudowy Chiefteka LBX (czarny), blacha jest powyginana a lakier poodpryskiwał :(

 

Mam pytanie czy można takie coś wogółe "dokupic" (no chyba że ktoś ma na sprzedaż bo nie potrzebuje :D ) ?? malowanie/itp nie wchodzi w rachube nie mam na to środków ani miejsca (nie mieszkam teraz u siebie) i jestem zdruzgotany bo buda była pomodowana pod chłodzenie wodne i szkoda tyle pracy ile w to włożyłem wywalac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt, góra jest ponitowana,

w zasadzie góra jest na śruby przykręcana i można ją łatwo ściągac więc myślałem że może jakoś można to dokupic ;)

 

pewnie będe musiał kupic nową bude :( szkoda tylko że jedyna inna jaka mi się podoba to antec p180 a to kosztuje majątek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angela.pl jest chyba oficjalnym dystrybutorem. Antec by na pewno Ci to załatwił, Lian-Li też pewno. Natomiast Chieftec to chyba zbyt low-endowy producent żeby coś takiego załatwiać. Ale spróbować zawsze warto. Jeśli jest to odkręcane, to możliwe że da się coś załatwić. Jak Angela odmówi, spróbuj w chieftec.de czy cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...