Skocz do zawartości
srekal34

Analiza Chemiczna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam idiotyczny problem. Gdzie mogę wykonać badania np. czy proszek podejrzewany o bycie amfetaminą rzeczywiscie nią jest?

Bo sprawa wygląda następująco - ktoś wlożył mi do spodni(prawdopodobnie w szatni na siłowni) dilerkę z zawartością białego proszku. No i mama brała spodnie do prania no i znalazła to ;/

Jako ze ostatnio moje stosunki do używek są, i nie da się tego ukryć ale jak mam udowodnić matce że nie biore :mur: :mur: Gdzie przeprowadzić mogą takie badania - albo po prostu, organoleptycznie jak smakuje amfetamina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś ci prawdziwe dragi podrzucił :lol: Zanieś na policje, powiedz żeby zrobili analize i powiedz że ci ktoś podrzucił... może uwierzą :lol:

Muszą uwierzyć, co za idiota, wiedząc, że świadomie kupił zgłosiłby się na policję :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwaśny, cierpki smak

prosze tego nie komentować :mur:

Raczej gorzka, chociaz smak czesto determinuja "wypleniacze" w postaci glukozy czy blizej niezidentyfikowanych farmaceutykow (tudziez innych wynalazkow). Jest to jednak nieco inna "gorzkosc" niz np. lekow przeciwbolowych

 

I nastanie cisza, bo "kolega" podrzucil trutke na szczury albo cyjanek... :?

Cyjanku legalnie nie dostaniesz. Jezeli to nie jest amfetamina to jest to najprawdopodobniej cos w miare nieszkodliwego - (tak jak wyzej pisalem) popularne rzeczy typu glukoza, panadol itd itp (inwencja nie zna granic)

 

A co do identyfikacji - dostepne sa testy na zawartosc narkotykow w organizmie jak i (na 99%, chociaz osobiscie nigdy nie szukalem) na identyfikacje roznych proszkow pod wzgledem bycia narkotykiem. Z reguly taki tester identyfikuje kilka najpopuolarniejszych nielegalnych substancji odurzajacych. Przynajmniej takie widzialem w telewizorni jak policja stosowala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...