Skocz do zawartości
Przemas_85

Co Sie Stalo, Co Sie Stalo...;/

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie mam dziwny motyw, siedze sobie czasem przed kompem, wlaczony emule, gg i winamp a tu nagle wszystko staje i zaczynaja uruchamiac sie nowe programy (messanger, explorer, otwiera moj komputer itd), po chwili komputer przechodzi w stan wsztrzymania lub wylacza sie;/ Po zmianie plyty glownej i procesora zrobilem formata i... to samo. Robi mi sie tak roznie, czasem 3 razy po kolejnym uruchomieniu kompa czasem raz na tydzien. Moze to jakis bezczely virus? Prosze o relacje, moze ktos mial podobne doswiadczenia??? bede bardzo wdzieczny za wszystkie odpowiedzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałęś wszystkie łatki do Windowsa?? Masz jakiegoś firewala?? Bo mnie to wygląda na jakiegoś trojana.

 

mam winde xp sp2, nie aktualizuje nic, firewalla teraz nie mam, chcialem zainstalowac zone alarm ale nie dzialal mi wtedy net, teraz dziala tylko windowsowski firewall. mozesz mi przy okazji polecic jakiegos darmowego firewalla oprocz zone alarm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam winde xp sp2, nie aktualizuje nic, firewalla teraz nie mam, chcialem zainstalowac zone alarm ale nie dzialal mi wtedy net, teraz dziala tylko windowsowski firewall. mozesz mi przy okazji polecic jakiegos darmowego firewalla oprocz zone alarm?

:mur: No i masz przyczyne swoich problemow. To zaaktualizuj wszystko, zainstaluj Kerio lub Outposta. moze to cos pomoze :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie myszka to może klawiatura szwankuje - multimedialne mają sporo klawiszy programowalnych... A z moja klawiaturą miałem przeboje bo w losowych momentach wysyłała kod klawisza którego nawet nie ma na klawiaturze co powodowało że nie dało się pracować w firefoxie i total komanderze bo wyskakiwały okienka :)..

 

pokonałem dziada metodą siłową... kilka naprężeń klawiatury wte i wewte i przeszła jej ochota na głupie dowcipy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...