Skocz do zawartości
nois

Pytanie O Zasilke Fortron350w

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moja konfiguracja: gigabyte ga-965p-ds3, Pentium D 3,4GHz, galaxy gf 7300GT, geil 1GB

800MHz i dysk 60GB. Zasilam to fortronem 350W model FSP350-60THA-P. Chodzi o to, ze przy

wlaczaniu komp zaskakuje potem gasnie i po 2 sekundach zaskakuje znowu i chodzi popawnie. Tu

moje pytanie: Czy to jest normalne? Dodam, ze podlaczylem zasilacz 400W tracer 4life/400 PFC

(porzyczony od kumpla) i zalaczal sie tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja konfiguracja: gigabyte ga-965p-ds3, Pentium D 3,4GHz, galaxy gf 7300GT, geil 1GB

800MHz i dysk 60GB. Zasilam to fortronem 350W model FSP350-60THA-P. Chodzi o to, ze przy

wlaczaniu komp zaskakuje potem gasnie i po 2 sekundach zaskakuje znowu i chodzi popawnie. Tu

moje pytanie: Czy to jest normalne? Dodam, ze podlaczylem zasilacz 400W tracer 4life/400 PFC

(porzyczony od kumpla) i zalaczal sie tak samo.

To przez płytę główną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlaczylem Chiefteca 450W i znowu to samo :angry: A teraz najsmieszniejsze. Odlaczylem zasilanie kompa od listy zabezpieczajacej i podlaczylem bezposrednio do sieci i zgadnijcie co? Zaskakuje od razu. :lol2:. Mam teraz nastepne pytanie. Da sie przystosowac te listwe (8 lat) to tego kompa? Slyszalem, ze wystarczy wymienic bezpieczniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOja konfiguracja to

AMD 64 s754

1x dvd

1x hdd na sata nie wiem czy to ma znaczenie w porywach do 2x hdd

jeszcze muzycza sound blaster 2

i moze niedlugo sieciowka bezprzewodowa

panel hardcano z 3 wentylatorami podlaczonymi

obecnie gecube ext 9550 ale przymierzam sie do

Gigabyte 6800 GT i zastanawaim sie czy moj Fortron 350W poradzi sobie??

Edytowane przez zwierzak07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien sobie poradzić. BTW przecież jest przyklejony temat o zasiłkach Fortron'a, po co tworzyć kolejne? Klik!

przepraszam ja nie tworze kolejnego podpialem sie tylko B-)I przenosze pytanie do tematu przyklejonego o fortronach Edytowane przez zwierzak07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...