Skocz do zawartości
tusiu

Problem Z Dyskiem

Rekomendowane odpowiedzi

Niby tak ale dlaczego tylko na D, możliwe że ma tam sporo plików typu *jpg *.avi i inne, wtedy przy miniaturach faktycznie może się to wieszać, jednak jak napisał zaczęło się to dziać nagle.

Nie ma co gdybać, możliwości wieszania Windowsa są ogromne ;), najlepsze wyjście to usunięcie partycji i stworzenie nowej po wcześniejszym skopiowaniu danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie czyszcze system bo jest mozliweosc ze to jakis wirus

Pozniej bede testowal Ssprzet

Jutro jade do kolegi z moim dyskiem

 

Jak wchodze na dysk D to sie restartuje bo tam sa miniatury ale wystarczy ze wejde na dysk C lub jakis inny zmienie poprostu widok na miniatury i restart

Dziwne jest to ze jak gram w jakas gre np. wczoraj gralem w Wolfenstein to wszystko jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiazalem problem ciaglego restartowania

Rano przegladajac fora internetowe znalazlem wypowiedz ze powodem restartowania kompa moga byc sterowniki do grafiki wiec sciagnalem i zainstalowalem nowe stery i teraz wszystko jest juz OK Stare sterowniki widocznie sie wysypaly

Wszystkim dziekuje za pomoc

 

System musze i tak niedlugo przeinstlowac bo mam duzo smieci i mi strasznie wolno chodzi a chyba najepsze czyszczenie systemu to format C bo tymi roznymi programikami to niezyt mi przypisza kompa.

 

Mam jeszcze jedno pytanie

Jakiego SP 1 czy 2 zainstalowac

i jakiego Firewalla i antyvira

Obecenie uzywam Firewalla z starej Pandy 7 oraz Proporta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Jakiego SP 1 czy 2 zainstalowac

Logiczne że SP2.

Firewall może być ten z windowsa, a antyvir to ja powiem avast. Po za tym było, szukaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...