Skocz do zawartości
MisiekLover

Problem Z ściąganiem Plików

Rekomendowane odpowiedzi

Problem polega na tym że gdy chce pobrać plik normalnie napoczątku go ściąga ale przewaznie tak 50% i zacina się i wogóle nie ściąga ... Z Torrenta ściąga normalnie z bear share też... Tylko właśnie ze stron staje jak wryty myślałem że to wirus więc postanowiłem użyć anty wirusa i LavaSofta no ale nic nie pomogło...

Macie jakieś pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to samo jak ciagne (tylko) z rapidshare, przy 50-70% transfer upada na łeb po czym polaczenie sie urywa(uzywam opery). Download memandżery odpadają. Potrafi sie urwac nawet na 5megowym pliku co jest smieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pliki z rapidshare to download menadżera można używać tylko po wykupieniu płatnej subskrypcji.

 

Odnośnie zrywania połączenia przy ściąganiu z rapidshare to dzieje się tak na wszystkich mirror'ach? Jak ściągam coś z rapidshare to też zdarza mi się, że transfer spadnie do zera, ale po kilkunastu sekundach wszystko wraca do normy. Raczej nie zdarzyło mi się, żebym kompletnie zerwało połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzalem na wszystkich mirrorach :? zawsze ciagne z sugerowanego. No i nie pamietam zeby mi sie cos niedociagało, zawsze leciało z pełnym transferem, a ostatnimi czasy transfer po prostu spada do 0. Opera pokazuje same ????? plik się zatrzymuje. Nie ważne jaki rozmiar, robi to na 50-70%.

 

Zobacze jeszcze inne mirrory, ale obecna sytuacja mnie martwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...