Skocz do zawartości
banti

Pga - Poznań Game Arena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Niedługo w dniach 25,26 listopada odbędzie się na MTP (Międzynarodowych Targach Poznańskich) impreza Poznań Game Arena.

 

Strona główna:

http://www.gamearena.pl/

 

Strona MTP:

http://www.mtp.pl/

 

Teraz pytanie: kto z was będzie?

Może jakieś benchowanie urządzimy?

Sam z chęcia przetestował bym w końcu swojego x2 na jakimś fc :razz:

Warto pomyśleć nad tym bo PKP zrobiło promocje: "Bilet powrotny gratis"

http://www.gamearena.pl/pl/27054.html

 

Mam nadzieje, że ktoś się wybierze :wink:

Edytowane przez banti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem narazie pomysł, mnie niestety ograniczają już możliwości. Co do miejsca na targach napisałem w tej sprawie i czekam na odp (niestety sądze negatywną), można zrobić w końcu testy u mnie w garażu chodźby :wink:. Co do fc to niestety nie mam kogo namówić ani od kogo pożyczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem narazie pomysł, mnie niestety ograniczają już możliwości. Co do miejsca na targach napisałem w tej sprawie i czekam na odp (niestety sądze negatywną), można zrobić w końcu testy u mnie w garażu chodźby :wink:. Co do fc to niestety nie mam kogo namówić ani od kogo pożyczyć...

nie masz gdzie i nie masz czym chlodzic... jak bedziesz mial to zapewnione to wroc i pomyslimy, bo tak narazie to bez sensu jest twoje zapytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybiorę (daleko nie mam) :-P Ryba weż swój układ, Proc bantiego to rodzynek i może jakies rekordziki byście zrobili (poza tymi które juz zrobił) A gdzie to przecież napisał że w garażu "chodźby" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybiorę (daleko nie mam) :-P Ryba weż swój układ, Proc bantiego to rodzynek i może jakies rekordziki byście zrobili (poza tymi które juz zrobił) A gdzie to przecież napisał że w garażu "chodźby" :D

moja kaskada nie opuszcza juz mojej posesji, problemy z transportem sa bo to jest za ciezkie poprostu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja takze sie prawdopodobnie wybieram :) Dam jeszcze pozniej znac dokladnie, dobrze by bylo gdybym do tego czasu miał juz koszulkę purepc

 

edit: czy ktos moze ma załatwione stanowisko tam?

 

aha, jeszcze takie pyt. organizacyjne mam. Czy ktos orientuje sie moze czy bede mogł sie tam rozstawic gdzies z laptopem oraz czy beda dostepne hot-spoty? Poniewaz wtedy mogłbym zdawac relacje na zywo z przebiegu PGA specjalnie dla PurePC :)

Edytowane przez pisarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się również wybieram. oczywiście na sobotę i niedzielę :D

Jeżeli będzie tak jak na ESWC w czerwcu to ja już zacieram ręce ;).

Na turniej jakiej gry się zapisujecie?? Ja głównie myślę o FlatOut2, a może coś jeszcze wyjdzie w praniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, jeszcze takie pyt. organizacyjne mam. Czy ktos orientuje sie moze czy bede mogł sie tam rozstawic gdzies z laptopem oraz czy beda dostepne hot-spoty? Poniewaz wtedy mogłbym zdawac relacje na zywo z przebiegu PGA specjalnie dla PurePC :)

Na terenie targów są hotspoty afair wszystkich operatorów telefonii komórkowej. Oczywiście płatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na terenie targów są hotspoty afair wszystkich operatorów telefonii komórkowej. Oczywiście płatne.

Fajnie. A czy moze orientujesz się jakie są ceny? Nigdy nie kożystałem z płatnych hot-spotów, wiec nie bardzo się orientuje jaka jest procedura. Moze mnie ktoś oświecić w tej sprawie? Ponieważ bardzo mi zależy na dostępności do neta na PGA.

 

ja zobaczę... Narazie jest w planach żeby się wybrać z ekipą ;D

 

btw po ile są bileciki? na stronie pga nie było napisane albo ślepy już jestem ;]

 

edit

znalazłem ;]

jakby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości...

 

Zasady wstępuZaczynamy 25 listopada o godzinie 10.00, targi potrwają do 26 listopada do godziny 18.00.Godziny otwarcia:	* sobota 10.00 - 20.00	* niedziela 10.00 – 18.00Ceny biletów	* bilet jednodniowy 13 zł	* bilet dwudniowy 20 złLokalizacja	* Międzynarodowe Targi Poznańskie	  Poznań, ul. Głogowska 14	  Pawilony 1, 15 A, B, C
Edytowane przez pisarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla prasy udostępnione jest miejsce na laptopa + podlaczenie do internetu. Nie wiem czy trzeba jakos wczesniej dac znac, jednak wiem ze taka mozliwosc ma byc.

 

Oczywiście będę.

Napisałem juz do naczelnych ode mnie ;) mam nadzieję że załatwią mi miejsce w prasie.

 

Gdyby jednak się nie dalo, to wiesz moze jaka jest opłata za używanie tego płatnego hot-spota oraz jednorazowa opłata na ile czasu jest wazna?

Edytowane przez pisarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli będzie załatwiać to naczelny to nie widzę problemu...

 

Co do cen to nie mam pojęcia, ale gdyby się nie udało to mail do ludzi zajmujących sie organizacją pga i powinni miec jakies informacje na ten temat.

Spoko, ale to juz naczelni ode mnie niech się pomęczą ;)

 

Tak sobie pomyslałem, ze skoro będzie troche ludzi z Pure to moze bysmy się gdzieś wspolnie spotkali? Taki "mini-zlocik"? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pociąg o 8:12 ;) ale daleko nie mam (Września - 50km od Poznania). Czy wie ktoś może jak będzie rozwiązana sprawa szatni?? Bo jakoś w kurtkach to kilka(naście) godzin to kiepsko ;/.

 

Panowie na jakie turnieje się zapisujecie :D??

Edytowane przez X800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chciałem na Carbona ale jest w niedziele :/ a ja będę w sobote :mur:

 

przyjade chyba bez kurtki albo w jakiejś letkiej ;P

 

btw: na prognozie pogody pokazywali że najwięcej 18*C w Polsce a Poznań i ogólnie WLKP to gorące miejsca :lol:

Edytowane przez adzio_tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pociąg o 8:12 ;) ale daleko nie mam (Września - 50km od Poznania). Czy wie ktoś może jak będzie rozwiązana sprawa szatni?? Bo jakoś w kurtkach to kilka(naście) godzin to kiepsko ;/.

 

Panowie na jakie turnieje się zapisujecie :D??

ja jestem zapisany na nalogowe picie piwa w piatek, w sobote jest saczenie na czas malibu z mlekiem, no a na samych targach moze bedzie mala niespodzianka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zapisany na nalogowe picie piwa w piatek, w sobote jest saczenie na czas malibu z mlekiem, no a na samych targach moze bedzie mala niespodzianka ;)

Ryba nie zapomnij zabrac dla mnie wentylatora :D

 

BTW. To jak z tym zlotem? :P

 

ja moze bede icon_smile3.gif

jestescie sobota czy niedziela Panowie?

wiadomo ze na 2 dni :) Edytowane przez pisarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryba nie zapomnij zabrac dla mnie wentylatora :D

 

BTW. To jak z tym zlotem? :P

wiadomo ze na 2 dni :)

Wezme, jest juz gotowy do zapakowania :]

 

Aha, i dla wszystkich odwiedzajacych PGA, bedzie male co nieco od naszego portalu na stoisku Head Shot TV. Wiec zapraszam wszystkich.

 

P.S jak bedziecie podchodzic to sie przedstawiac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łeee no to w takim razie sie zjawie, nie mam daleko, jakieś 10 minut tramwajem ;] Więc sie mnie spodziewajcie. Tylko na piszcie dokładnie w którym miejscu sie spotykamy i o której.

 

Ja tam ide tylko popatrzeć, na granie za cienki jestem :P

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezme, jest juz gotowy do zapakowania :]

 

Aha, i dla wszystkich odwiedzajacych PGA, bedzie male co nieco od naszego portalu na stoisku Head Shot TV. Wiec zapraszam wszystkich.

 

P.S jak bedziecie podchodzic to sie przedstawiac!

ja chce buziaka od redakcji i koszulkę :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zakładając ze będą jakieś ładne hostessy :P Mam nadzieje <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> aparat na to całe PGA, porobi sie jakieś fotki :P

no ba, hostessy to podstawa :D Ja oczywiscie bede "uzbrojony" w laptopa z internetem i koniecznie aparat. Mam w planach jakieś "live relation for PPC" zrobic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...