Skocz do zawartości
Antek_pl

Założenie Zespołu Muzycznego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Noszę się z zamiarem założenia zespołu muzycznego (granie w pojedynkę mnie już nieco nudzi) i jak wiadomo potrzebuję do tego celu kilku ludzi. Problem leży w tym, że nie znam osobiście nikogo grającego na jakimś instrumencie, a jeżeli już to ten ktoś mieszka ode mnie w odległości ~40km (z racji dojazdów jedynie pociągami/PKS spotkania byłyby "niemożliwe" - za duża strata czasu + niechęć tamtej/ych osób) :/ Pytałem również znajomych, czy nie znają kogoś grającego na "czymś"; lecz nie byli oni w stanie mi pomóc. Stąd też chciałem zapytać Was o to, gdzie można szukać takich ludzi? Czytałem ogłoszenia na stronie http://www.rockmetal.pl/ i odpowiedziałem na kilka, które wydawały mi się najbardziej interesujące, jednak od dłuższego czasu brak odpowiedzi :/ Również dodałem tam swoje ogłoszenie (hoho czasu temu), którego do tej pory nie mogę się tam doszukać. Szukałem jakiś innych serwisów tego typu lecz nic godnego uwagi nie znalazłem. Może wśród Was znajdą się jakieś chętne osoby? ;)

Żeby nie było to napisze po krótce jak to wygląda z moją osobą ;] Otóż gram na gitarze od stycznia tego roku ;p więc cudów nie można się spodziewać, jednak robie postępy i szybko się uczę ;] Styl muzyki jaki preferuję - blues, reggae, jazz i pochodne mi nie podchodzą, a i jakiejś "bezmyślnej" nawalanki nie lubię zbytnio. Z racji mojego "doświadczenia" w pracy z zespołem, czy chociażby drugim gitarzystą; poszukuję ludzi o podobnym stanie zaawansowania lub po prostu ludzi wyrozumiałych ;]

A co do sprzętu jakim dysponuje - nie jest to może jakiś superaśny sprzęt, ale komplet jest, na początek wystarczy, nie ma co szaleć ;)

Jakby ktoś nie wyszukał w profilu - miejscowość Poznań (a dokładniej Przeźmierowo ;p), wiek 18 lat. ;)

Reszta informacji jest chyba zbyteczna ;]

PS. Mam nadzieję, że nie złamałem regulaminu i temat dałem w odpowiednim dziale ;]

Z góry dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...