Skocz do zawartości
Conti

Modem Thomson A Bezpieczne Usuwanie Sprzętu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, może to już było, ale za bardzo nie wiem jak zabrać się do szukania tego.

Jest pewien problem, a w zasadzie "upierdliwość".

Dotyczy to modemu Thomson Speed Touch USB (standardowy neostrady).

Mianowicie, jeśli coś podłączę do portu usb (np. pamięć usb) a następnie chcę to odłączyć i klikam na "bezpieczne usuwanie sprzętu" to pomimo, że wybiorę TYLKO tą pamięć usb to również odłącza na chwilę modem. Powoduje to odłączenie od sieci ...... i trzeba wznawiać połączenie.

Czy jest sposób na zapobieganie temu, oprócz odłączania sprzętu usb "na żywca" ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprobuj podlaczyc modem do innej pary portow usb, czasami jedna para jest z tylu na plycie glownej (obok ps2, lanu, itd), czasami jest dodatkowy sledz z portami, no i porty wyprowadzone na przod obudowy. postaraj sie zeby oba urzadzenia byly podlaczone gdzie indziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może już dawno znalazłeś odpowiedź, ale miałem to samo i doszedłem, że przy odłączaniu pendrive'a trzeba kliknąć prawym przyciskiem myszy na ikonkę, potem lewym i wybrać pena z listy. Droga dłuższa, ale nie zrywa połączenia, jak przy klikaniu od razu lewym przyciskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...