Skocz do zawartości
pastor

!!!Chlodznie wodne!!! prosze o pomoc!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Moj komp to ASUS A7v333 procek 1800xp , chcem kupic chlodznie wodne szybko , czytalem o tym za 110 zl "CPC" czy to jest warte zachodu ??? Drugie pytanie: czy lepiej kupic blok z jakiejs stronki bo ponoc nie ma porownaia do tego z CPC, i prosze mi powiedziec bo to jest moje wielkie zaptanie czy jak kupie pompe wodna 1500 l/h to jest firmy Hagem PowerHead 802 to moge spokojnie podlaczyc jeszcze na karte graficzna blok wodny i czy moze byc jeden tylko blok wodny pod CPU i czy to nie bedzie za duze cisnienie przy takiej pompce ze mi wezyki tego nie wytrzymaja. Chlodnice mam od lodowki taka miedziana pewnie bedzie dobra tak mysle co o tym sadzicie?? I jeszcze jaki duzy radzicie miec pojemnik z woda ile litrow wody?? i jaka najlepiej ma byc destylowana?? ten blok co chcem kup to jest na tej stronce jako pierwszy od gory za 95zl http://chw.siliconvalley.pl/sklep.html#chw - i ma sredince kanalu wylotowego i wlotowego 13.8mm czy to w zupelnoci wystarczy i jakiej srednicy mam dobrac wezyki i jakie mi radzicie ??? prosze znawcow o szybka odpowiedz bo w poniedzialek chcem zamowic juz jakis zestaw. mam 230zl na blok i na pompke bo wiaderko to mysle ze sam sobie zrobie a chlodnice mam . A i jeszce jaka zapinke polecacie do bloku?? pozdrawiam prosze o odpowiedz z gory dziekuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CPC nie jest zbyt dobrym rozwiazaniem - a dlaczego :?:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?p=207...ghlight=#207941 (wczesniejsza wersja byla calkiem pusta)

 

to od Mate (z siliconvalley) jest rozwiazaniem bardziej przyszlosciowym - nie tylko na teraz :!:

 

ja bym zalecal uzbroic sie w cierpliwosc i poczekac na Nukleona/Orbitala

(wzory z plexi mozna zobaczyc tu http://chw.siliconvalley.pl/sklep.html#new)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz moze ten blok M12, jak on sie sprawuje u ciebie , osiagi porownywalne z tym co ja chcem kupic na siliconvalley? za 75zl

cokolwiek .. tylko nie miedziano aluminiowy blok ;/

Na tym nie powinno sie zbytnio oszczedzac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam WC "CPC", dołożyłem dwa coolery do obudowy (Cooler Master DAF B82) i jest ok. Oprócz grafy. Temperatura procka po 12h normalnej pracy + 5x 3D Mark 2001 wynosiła 47 stopni, w obudowie 37 stopni.

Jest bardzo cicho (jak zatrzymam coolerka na grafie).

Sądzę, że jak dołożę na grafę, zamiast coolera, zestaw ZM80 - HP to będzie ok :) za rozsądną kasę.

Przy WC nie mam chłodnicy.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam  WC "CPC", dołożyłem dwa coolery do obudowy (Cooler Master DAF B82) i jest ok. Oprócz grafy. Temperatura procka po 12h normalnej pracy + 5x 3D Mark 2001 wynosiła 47 stopni, w obudowie 37 stopni.

Jest bardzo cicho (jak zatrzymam coolerka na grafie).

Sądzę, że jak dołożę na grafę, zamiast coolera, zestaw ZM80 - HP to będzie ok :) za rozsądną kasę.

Przy WC nie mam chłodnicy.

Pozdrawiam.

tak sadzisz???

ja kupilem pomke ( hagem PH 802 ) za 99 zl , blok za 65 , chlodnice za 30 i zaloze sie ze jak to wszystko zlaoze to bede mial przynajmniej 10 stopni mniej....... ( wszystko bedzie w przyszlym tygodniu ;) hehehe nie moge sie juz doczekac )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...