Skocz do zawartości
wojtek4994

Samsung Sh-w162l - Problem/pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pytanie co do nagrywarki podanej w tytule tematu. Otóż posiadam taki napęd i od jakiegoś czasu (2-3 tygodnie) zdarza się, że przy wysuwaniu tacki płyta wciąż wiruje i to szybko. Płyty wyciągam normalnie, nie podczas intensywnego odczytu, tylko w spoczynku. Nigdy wcześniej nie miałem takiej sytuacji więc chciałbym wiedzieć, czy jest to normalne, czy mogę to reklamować (napęd jest jeszcze na gwarancji)? Problem występuje czasem, nie przy każdym wyciąganiu płyty. Proszę o pomoc. Pozdrawiam, wojtek4994.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

No co jest na prawdę nikt nie miał takiej sytuacji? Czy może był taki temat i nikt nie chce odpowiadać? Szukałem w internecie i tutaj i nic nie mogłem znaleźć oprócz kilku rozbieżnych opinii (albo że to jest normalne albo że nie...). Moim zdaniem to nie jest normalne ale też nie wiem czy to, że takie coś się zdarza może być podstawą reklamacji?

Edytowane przez wojtek4994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się czym przejmować, to nowa technologia Samsunga zabezpieczająca niepowołanych użytkowników przed odczytem jej zawartości, polega ona na głęboki zarysowaniu nośnika a co za tym idzie uniemożliwienie odczytu płyty innym. Niestety jest to technologia świeża i niedopracowana, ponieważ producent nie pomyślał o osobach uprawnionych do odczytu ów płyty. :lol:

 

Żarty żartami, teraz na poważnie. Sprawdź, czy zdarza się to na jednym rodzaju nośnika, a może tylko na nośnikach jednego producenta, wtedy będziesz musiał go zmienić. Oczywiście jak najbardziej możesz udać się z nią na gwarancję, gdyż działa niepoprawnie i to może być podstawą do twojego roszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...