Skocz do zawartości
misiu2099

Który Internet?

Rekomendowane odpowiedzi

witam

niedługo kończy mi się umowa na neostrade 256 i właśnie się zacząłem zastanawiać nad zmianą dostawcy (ceny neo idą w góre a prędkość i limity dobijają :-| ). czy moglibyście poradzić mi który internet wybrać?? jak już wspomniałem obecnie korzystam z neo256. jest ona rozdzielona na 4 kompy przez router, a w przyszłości może dojść piąty komputer, więc możliwość dzielenia łącza tez jest ważna. aha i czy mogłby ktoś podać linka do strony na której można było sprawdzić czy można podłączyć chello u siebie??(wpisywało się miasto i nazwę ulicy)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

niedługo kończy mi się umowa na neostrade 256 i właśnie się zacząłem zastanawiać nad zmianą dostawcy (ceny neo idą w góre a prędkość i limity dobijają :-| ). czy moglibyście poradzić mi który internet wybrać?? jak już wspomniałem obecnie korzystam z neo256. jest ona rozdzielona na 4 kompy przez router, a w przyszłości może dojść piąty komputer, więc możliwość dzielenia łącza tez jest ważna. aha i czy mogłby ktoś podać linka do strony na której można było sprawdzić czy można podłączyć chello u siebie??(wpisywało się miasto i nazwę ulicy)

pozdrawiam

Neo drożeje? :blink: Pierwsze słyszę.

 

Ja bym nic nie ruszał, orcz przejścia na 1 mbit ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił usługe netii net24 z powodu tego że nie ma limitu pobranych danych na miesiąc co w

przypadku dzielenia jest bardzo ważne, i jak Dzidaziom napisał najlpiej wybrać na 5 osób łącze koło 1mbps

w przypadku netii byłoby to 1,5mb za 170zł/miech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo narazie korzystam z promocji i mam tą neo256 po 59 zł bez VAT. dostałem ciekawą propozycje przejscia na 1mb, ale też staram się przejżeć inne oferty, gdyż limity na neo nie są zbyt duze w przeciwnieństwie do kokurencji. mam pytanie: czy jest ktoś na forum z gdańska i korzysta z BIALL-NETu. ich oferta jest całkiem niezła, lecz jestem ciekaw jak u nich z niezawodnością...

pozdro

 

--------------

sprawa sie sama rozwiązała :) zadzwoniłem na błękitną linię i miła pani zaproponowała mi promocje: neta mam o 4 ziko drożej a prędkość to 1mbps :D najmniej kombinowania i najszybciej :-P dzieki wszystkim za rady. pozdro

Edytowane przez misiu2099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił usługe netii net24 z powodu tego że nie ma limitu pobranych danych na miesiąc co w

przypadku dzielenia jest bardzo ważne, i jak Dzidaziom napisał najlpiej wybrać na 5 osób łącze koło 1mbps

w przypadku netii byłoby to 1,5mb za 170zł/miech.

lepiej wsiasc dsl;a 1000 w tepsie

koszt miesiecznie 127,435brutto przy umowie na 24 miechy (6miechow po 1zł)

dsl2000 - 173,185

pozdraiwam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo narazie korzystam z promocji i mam tą neo256 po 59 zł bez VAT. dostałem ciekawą propozycje przejscia na 1mb,(...)

neta mam o 4 ziko drożej a prędkość to 1mbps :D najmniej kombinowania i najszybciej :-P dzieki wszystkim za rady. pozdro

59 bez vatu za 256? dżizys przecież takie ceny powinny być ścigane z urzędu :mad:

 

ale powoli:

59 zł + 22% VAT + 4 zł = 75,98 za 1 mb?

chyba zaczne dziękować opatrzności, że mieszkam tu gdzie mieszkam :D

 

wracając do tematu:

W Gdańsku nie macie Chello? za 100 zł miałbyś 3 mb

Ja wolałbym się trzymać z daleka od Tepsy - podobno od nowego roku mają być jakieś lepsze warunki ale kto ich tam wie..

 

ps.

1 mb "no limits" za 48 zł i jeszcze narzekam :unsure: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej wsiasc dsl;a 1000 w tepsie

koszt miesiecznie 127,435brutto przy umowie na 24 miechy (6miechow po 1zł)

dsl2000 - 173,185

pozdraiwam

 

a gdzie masz dsl 1000 za 127 brutto ?

 

wg. moich informacji to w promocji jesiennej jest za 169 zł

 

http://www.internetdsl.pl/

Edytowane przez Krzynek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...