Skocz do zawartości
hubi_89

Polska Siatkówka

Rekomendowane odpowiedzi

To sie kibce obudzili, nawet nie patrzyłem czy jest taki temat czy nie.

jonathan widziałeś jakiś mecz, może i nierówna ale wygrali każdy mecz mimo że wygrywali dopiero w 5 secie. Może wejdz na boisko i zobaczysz czy tak łatwo obić blok :D Za cos MVP dostał był skuteczny i zawiódł nigdy na ME.

 

Moge wejsc, nie ma problemu

Akurat z jednym z naszych zlotych chlopakow gralem razem w klubie...

 

To ze mial kilka ladnych atakow nie znaczy ze nalezy mu sie MVP naprawde...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MVP mistrzostw wg mnie byl Samica. Ale to mile, ze przyjelo sie, ze MVP jest wybierany z najlepszej druzyny turnieju. Ciezko jest okreslic, kto byl najlepszy w naszej druzynie. Zagumny rozegral fajny turniej, Plinski jak zwykle swietny na srodku, Kurek niesamowite rzeczy robil w ataku, Gruszka takze radzil sobie swietnie. Najslabszym ogniwem wydawal mi sie na tym turnieju Gacek, ale ja jestem wielkim fanem Igły. Nie rozumiem natomiast zachwytow nad Bakiewiczem, ktory jak zwykle radzil sobie na przyjeciu, postraszyl kilka razy zagrywka, ale w ataku (ktory jest przeciez wazny na jego pozycji) nie istnieje, nie istnial i nie zaistnieje. Dla Kurka to jeszcze nie czas na MVP, wiec byl wybor Zagumny/Gruszka. Jako ze Piotek nie byl ani najlepiej punktujacym czy atakujacym w statystykach to wybrano Gume najlepszym rozgrywajacym, a Gruszke MVP. Jak dla mnie to piekne uhonorowanie najlepszego polskiego siatkarza ostatnich 10 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie poradził sobie Kurek i Gruszka. Gruszka to doświadczony zawodnik, ale Kurek naprawde zagłysna. A u Francuzów Samica :)
I dobrze że porównałem kusy na mecz i obstawiłem u kilku bukmacherów.
 

Edytowane przez soccerp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MVP mistrzostw wg mnie byl Samica. Ale to mile, ze przyjelo sie, ze MVP jest wybierany z najlepszej druzyny turnieju. Ciezko jest okreslic, kto byl najlepszy w naszej druzynie. Zagumny rozegral fajny turniej, Plinski jak zwykle swietny na srodku, Kurek niesamowite rzeczy robil w ataku, Gruszka takze radzil sobie swietnie. Najslabszym ogniwem wydawal mi sie na tym turnieju Gacek, ale ja jestem wielkim fanem Igły. Nie rozumiem natomiast zachwytow nad Bakiewiczem, ktory jak zwykle radzil sobie na przyjeciu, postraszyl kilka razy zagrywka, ale w ataku (ktory jest przeciez wazny na jego pozycji) nie istnieje, nie istnial i nie zaistnieje. Dla Kurka to jeszcze nie czas na MVP, wiec byl wybor Zagumny/Gruszka. Jako ze Piotek nie byl ani najlepiej punktujacym czy atakujacym w statystykach to wybrano Gume najlepszym rozgrywajacym, a Gruszke MVP. Jak dla mnie to piekne uhonorowanie najlepszego polskiego siatkarza ostatnich 10 lat.

dzej blagam Cie...

Gruszka najlepszym siatkarzem ostatnich 10 lat?? :|

Lepszy juz byl Pawel Papke, nie wspomne nawet o Arkadiuszu Golasiu ktoremu Gruszka w ataku moglby conajwyzej buty czyscic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladalem w sumie tylko ten mecz dzisiaj, bo nie interesuje sie zbytnio zenska siatkowka pod wzgledem stricte sportowym, ale szacuneczek za ten turniej. matlak to czlowiek od zadan specjalnych i po raz kolejny udalo mu sie stworzyc cos z niczego. graty dla calej druzyny, za ten swietny wynik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...