Skocz do zawartości
Krysti@n

Breloczek - Czyli Jak Wywiercic Dziure W Procesorze.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja śmigałem z antenką od karty wifi D-Link. Wygodna, bo można ją zgiąć o 90* no i można się tym fajnie bawić;]

Aha, nakręciłem ją na zeszlifowaną i przewierconą kokońcówke kabla do wifi.

Edytowane przez kojoT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nosze celerona 400 :) ulamalem wszystkie nozki recznie, nic nie zachacza, laminat przewiercilem takim prostym sposobem, ze najpierw wbilem cieniutki gwozdzik, a potem wkrecilek tam najzwyklejsza srobke do plastiku wykrecona z klawiatury :) po kilku latach noszenia otwor sie znacznie poszerzyl od kolka.

a eyglada to tak:

(sory za jakosc, ale to webcam za 20pln)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nosze celerona 400 :) ulamalem wszystkie nozki recznie, nic nie zachacza, laminat przewiercilem takim prostym sposobem, ze najpierw wbilem cieniutki gwozdzik, a potem wkrecilek tam najzwyklejsza srobke do plastiku wykrecona z klawiatury :) po kilku latach noszenia otwor sie znacznie poszerzyl od kolka.

a eyglada to tak:

(sory za jakosc, ale to webcam za 20pln)

nie cytujemy obrazków

@ sansaba

ja mam identycznie tylko z celiny 300 :P "prewierciłem" ją małym śróbokrętem gwiazdowym i młotkiem :P na początku dziura była nierówna ale po tygodniu się wyrobiła i jest idealnie okrągła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam identycznie tylko z celiny 300 :P "prewierciłem" ją małym śróbokrętem gwiazdowym i młotkiem :P na początku dziura była nierówna ale po tygodniu się wyrobiła i jest idealnie okrągła :D

uno: jak tak patrzę na te breloczki z procka, top chyba nie są one zbyt praktyczne, ale widać, że każdy chce być masta, bo ma cpu przy keysach :lol:

 

duo: obrazków nie cytujemy :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 2 mobo padnięte stare, może se z nich breloka zrobie, tylko wtedy klucze w plecaku będe musiał nosić :P

 

Na szyje zawieś, bedziesz joł gangsta ziomal :lol:

z mobo to już lepiej zrobić półkę do wieszania kluczy :idea:

 

 

no dobra, już, eot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegoś czasu mam pamięci RAM w kieszeni :)

Oto one :

 

Dołączona grafika

 

wszystko ładnie spiłowane, aby nie kuły.

 

Jakość zdjęć nie jest zadowalająca ponieważ nie posiadam aparatu cyfrowego a jedynie kamere inernetową :)

Edytowane przez Puchacz1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żarty sobie robisz, no nie? :blink:

imo możnaby to zrobić śrubokrętem, oprawką od długopisu, nozyczkami, twardą wykałaczką, kluczem od domu, nożem, paznokciem jak się ma twarde i długie ;), jakimś szpikulcem, otwieraczem do piwa, jakąś blaszką, wtyczką mini-jack (od słuchawek), wiertełkiem, kluczykiem imbusowym ;) można jeszcze spróbować użyć rogu dowodu osobistego albo karty mpk :]

 

jak macie jeszcze jakieś pomysły czym zagiąć, to napiszcie :P :lol:

Edytowane przez DiJo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zębami kiedyś ściągałem izolacje z przewodu.. aż mi się wyszczerbiła jedynka :lol: i już tego nie robię - używam profesjonalnego "obciągacza druta" za 2 złote z tesko :lol: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zębami kiedyś ściągałem izolacje z przewodu.. aż mi się wyszczerbiła jedynka :lol: i już tego nie robię - używam profesjonalnego "obciągacza druta" za 2 złote z tesko :lol: :D

pff ja od od kiedy pamiętam zawsze nadużywałem zębów :D najpierw do rozdzielania lego, potem do izolacji, do przegryzania żyłek itd a teraz nawet nie używam otwieracza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biedny emu... :( :lol:

 

może ktoś by zrobił jakieś kwiatki, korale, naszyjniki czy bransolety bo wisiorki stają sie już monotonne.... imo monotonne to one były już 10 lat temu :)

 

to by nawet było dobre.... jakiegoś konkursa beznagrodowego byśmy ustanowili tu i teraz pod tytułem: ozdoby wykonane z elementów komputera... bo jak kto z unii wchodzi w ten temat to chyba ręce mu opadają jak pomyśli że Polacy potrafią wywiercić dziurkę w układzie scalonym i prezentują to publicznie.

Kto jest ze mną niech wciśnie alt+f4 ! :D

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...