Skocz do zawartości
ANIMALS

Gainword Ti 4200 128 mb

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem. Jak gram np. w Counter Strike przez internet to spadają mi fps. CZy to normalne że w grach mogą tak skakac fps (zalezy na co sie spojrze) gry sie tna a w 3DMark2001 mam nie cale 6000pkt to chyba zamalo ?? Mam najnowsze biosy i stery do wszystkiego i formata miale mjuz kilka razy i to nic nie pomoglo !! To jest przykra prawda !! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o fuck!! masz zarabiscie malo!! Ja mam 8000 na gf3 ti200!! wiec tak. po pierwsze sprobuj format c i reiunstal windy. Instaluj najnowsze stery do karty, plyty, wogule do wszystkiego najnowsz.e Rob update biosu, zanstaluj wszelkie servicxe packi do windy, patche do programow i poprawki do wszystkiego. W biosie ustaw sobie w opcjach AGp wszystko na enable a AGP aperature size na 256. Wez sobie popatrz jakie masz timingi RAMU i ustaw conajmniej CL2.5 3-3-6. Po tym wszystkim wez sobie podkrec proca na 3ghz no i grafikje na poziom Ti4600 ;) i czlowiek na taki msprzecie jak masz na loozaqa wyciagniesz 13k pkt w 3dmarku 2001 se. Co do CS'a to bym sie nie przejmowal bo to jest czesto wina lacza z netem ze fpsy skacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CZŁOWIEKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JEZELI GRASZ PRZEZ MODEM LUB CO INNEGO TO CZASEM BEDą ci skakać FPS bo to zależy od szybkosci łącza!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze jakis posiadacz R8500 chcial szybciutko wyrownac rachunek miedzy R8500 a gfti4200 :D

Nie mozliwe zeby bylo tak malo na takim sprzecie.

Nawet nie instalujac nic (odpalil tylko swiezego windowsa, nawet 98) mialbys wiecej pkt.

Tak wiec prosze o wyjasnienie sytuacji albo o niezgrywanie sie z nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie czy jak ja mam na via kt266a i tym co mam w podpisie bez niczego podkrecania 7200 pkt to duzo czy malo jak na ten sprzęt???

wedlug mnie wyniczek w porzadku. Ni malo, ni duzo. jak na nie krecony sprzet to w sam razek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie czy jak ja mam na via kt266a i tym co mam w podpisie bez niczego podkrecania 7200 pkt to duzo czy malo jak na ten sprzęt???

na twoja wiedze i doswiadczenie to NIEREALNY wynik :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie czy jak ja mam na via kt266a i tym co mam w podpisie bez niczego podkrecania 7200 pkt to duzo czy malo jak na ten sprzęt???

jak bez oc to ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myślałem że moje (niekrecony) 8000 to mało  :lol: (podobny sprzęt w podpisie)

Bo to nie duzo ;)

Ale co do tamtego wyniku to lekka przesada 8O

Niemozliwe jest uzyskac na takim sprzecie tak niski wynik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie czy jak ja mam na via kt266a i tym co mam w podpisie bez niczego podkrecania 7200 pkt to duzo czy malo jak na ten sprzęt???

ta, a w podppisie masz "3dmark2001SE= 9253pkt. " :P

Jak masz sdr, to wynik wporzo jak najbardziej, a jak masz ddr, to lepiej by bylo jakbys mial kolo 7800.

Ja na 2,2+ radku 8500 le ( wydajnosc w okolicach gf3 ) takasama plyta, ram ddr 512mb mam ~8700, na sdr total max wyciągnolem ~8150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CZŁOWIEKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JEZELI GRASZ PRZEZ MODEM LUB CO INNEGO TO CZASEM BEDą ci skakać FPS bo to zależy od szybkosci łącza!!!!!!

LOL :lol: :lol: buaahha a co mają fps'y do szybkości łącza ??? 8O :lol: :lol: :D bauhaha nie moge poprostu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie lol niekumam co ma z fps wspulnego szybkosc lacza ??

mozliwe ze masz mylne wrazenie jak grasz w Cs'a podczas laga moze ci sie wydawac ze gra zarywa ale to nie jest skok fps'a tylko piepszone lagi :(

wiem cos o tym bo sam gram w Cs'a i Quake 3 [rulezz]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no to smierdzi i to z daleka to jest prawie niemozliwoscia osiagnac taki wynik na takim sprzecie no chyba ze masz walnieta karte ja na swoim GF4 MX440 mam prawie 7000pkt :P

 

a ja myślałem że moje (niekrecony) 8000 to mało  (podobny sprzęt w podpisie)

nie masz sie z czego cieszyc nie dosc ze jeszcze lepszy sprzet niz Alien i to jeszce wykrecony to wynik powinien byc conajmniej o 3k wyzszy :P

 

pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tesh myślałem że mnie porąbało jak twardziela dostane z serwisu to puszcze screena

nie dosc ze jeszcze lepszy sprzet niz Alien i to jeszce wykrecony to wynik powinien byc conajmniej o 3k wyzszy

napisałe m że tyle mam na NIEWYKRECONYM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...