Skocz do zawartości
Quarion_Blass

Podobno Przegrzewający Się Dysk Twardy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam możliwość dokupienia 30gb dysku za 10zł. Jego wadą jest to że podobno się przegrzewa, po ok. 1h-2h się zawiesza(bardzo możliwe że komp się zawiesza z innego powodu, osoba która tak twierdzi to raczej lama). I mam problem, moglibyście wytłumaczyć moim rodzicom że jak podłączę ten dysk do swojego kompa to nic mu się nie stanie :wink:? Moja mama ma uczulenie na takie rzeczy, ponieważ rok temu jak nie było mnie w domu mój tata jak ściągał wiatrak z procesora to go uszkodził :mur:. Napiszcie jakieś argumenty jak możecie, bo pewnie wystarczy podłączyć jakiś wiatrak który by chłodził ten dysk i nie byłoby problemu(tym bardziej ze mam wiatrak 80mm z mojego starego procesora). Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej malo prawdopodobne aby dysk sie tak przegrzewal i powodowal zwisy kompa. Warto sprobowac 10zl to przeciez nie majatek. Nawet jakby dysk mialbyc uszkodzony to nic nie stracisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość dokupienia 30gb dysku za 10zł. Jego wadą jest to że podobno się przegrzewa, po ok. 1h-2h się zawiesza(bardzo możliwe że komp się zawiesza z innego powodu, osoba która tak twierdzi to raczej lama). I mam problem, moglibyście wytłumaczyć moim rodzicom że jak podłączę ten dysk do swojego kompa to nic mu się nie stanie :wink:? Moja mama ma uczulenie na takie rzeczy, ponieważ rok temu jak nie było mnie w domu mój tata jak ściągał wiatrak z procesora to go uszkodził :mur:. Napiszcie jakieś argumenty jak możecie, bo pewnie wystarczy podłączyć jakiś wiatrak który by chłodził ten dysk i nie byłoby problemu(tym bardziej ze mam wiatrak 80mm z mojego starego procesora). Z góry dzięki.

Obrazasz kolesia, a dla mnie to sam jestes lama jesli nie potrafisz tego wytlumaczyc matce.

A temat tez lamerski bo dotyczy 10zl a piszesz jakby chodzilo o 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz pisać takie rzeczy to lepiej nic nie pisz <_< Publicznie nikogo nie obrażam bo przecież nie napisałem o kogo chodzi. A wytłumaczyć to nie problem, ale widząc argumenty kilku osób to zawsze lepiej. Jak masz jeszcze zamiar coś pisać od tematu to lepiej nic nie pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...