Skocz do zawartości
bryken

Nowy Komp Się Zawiesza

Rekomendowane odpowiedzi

No to kuzynowi poskladalem kompa:

512MB adata Expert

7600gs palit

fsp 350thap

Sapphire Pc-a9rd480 Pure Crossfire S939

Venice 3000+

Seagete 7200.10 160gb sata2

 

No i jest problem bo komputer sie wiesza za kazdym razem pod windowsem nawet pod czas instalacji windowsa sie wieszalo no i stad moje pytanie:

 

co jest nie tak moze jakis konflikt sprzetowy?

 

Moze ten dysk na sata2 nie dziala

Ramki sa na bank dobre bo chodzily wczesniej u mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

procek sie nie przsegrzewqa Thermalgiht si 97a + AS5 + AF 3TC wyrzuca powietrze z ramami zaraz ide do kuzyna mam hynixy a z zasilaczem to lekka kapa bo nie ma innego dobrego pod reka a od kumpla neoteca ciezko bedzie pozyczyc :(

 

Aktualnie kuzyn przelacza dysk na sata 1 bo te chipsety ati chyba mialy jakies problemy z sata2

Edytowane przez bryken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za posta pod postem ale trzeba uppowac temat bo walcze z tym zlomem zwanym komputerem kuzyna :) i licze na szybka odpowiedz

 

No teraz mi przyszlo do glowy bo oczywiscie nie bylo hajsu na lepsza obudowe :) i kupilem takie cudo http://allegro.pl/item150467880_super_obud...c_nowka_fv.html i oczywiscie w obudowie jak chcialem zalozyc zaslepke I/O shield zorientowalem sie ze nie moge mobo miec na tych zoltych srubkach tylko mobo musi byc BEZPOSREDNIO przykrecona do obudowy a kuzyn ma nieuziemione gniazdko i obudowa mnie kopala wiec przedluzacz uziemione gnizadko i juz nie kopie ale CZY TO MOGLO jakos uszkodzic dane na dysku teraz instaluje windowsa na dysku ATA z uziemieniem i zobacze jak sie sprawuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i obudowa mnie kopala wiec

Masz gdzies przebicie , tak nie powinno byc - lepiej sprawdz to bo moze zostac popiol nie komp.

 

Tylko mi nie mow ze ten "zasilacz" co byl do obudowy wcisnales do tego kompa.

Edytowane przez Astro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Masz gdzies przebicie , tak nie powinno byc - lepiej sprawdz to bo moze zostac popiol nie komp.

Tylko mi nie mow ze ten "zasilacz" co byl do obudowy wcisnales do tego kompa.

Napisal , ze ma Fortrona.

A teraz LOL...wiecie czyim zasilaczem jest Prokomp??? To robi Pronox a Pronox jest wlascicielem serwisu glownego Gigabyte we Wroclawiu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze was zas takim desperatem nie jestem zeby tego procompa brac zawsze i wszedzie fsp 350 bedzie :) no to sprawa wyglada tak ze sie wkurzylem i postawilem systema na staeym dysku pod Ata i wszystko smiga 3d marki prime super pi

 

no i podpialem dysk na sata2 jako magazyn i najlepsze ze sobie dysk podzielilem pod windowsem na partycje wgralem sobie mp3 filmy itp itd nic sie nie wiesza dopiero jak postawilem wczesniej system co moze byc nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...