Skocz do zawartości
luckyx

Odpowiednik Ati Toll Dla Nvidi

Rekomendowane odpowiedzi

Może się podepnę pod temat :)

Mam ATI Tray Tools 1.2.6.964 z guru3d, zainstalowałem, ale jak chce go włączyć to wyskakuje mi taki komumikat

Komp jak w podpisie.

Dołączona grafika

Może jakoś trzeba inaczej ten progs zainstalować, coś odhaczyć podczas instalowania ? Próbowałem różne opcje odhaczyć ale nic to nie daje.

Pomoże ktoś ?

THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale LOL, już wszystko chodzi :)

Nie rozróżniałem ATi Tray Tool od ATi Tool :mur: , nie ma się co dziwić, nie siedze w czerwonych, i cały czas ściągałem Tray Tool-a myśląc że to jest ATi Tool.

Teraz wszystko śmiga

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm...a ja zauwazylem za na moim GF7600GT trzeba zaznaczyc zeby przy szukaniu artefaktow ATItool uzywal starej metody szukania (w nawiasie jest napisane ze jest bardziej kompatybilna)...jak tego nie zrobie to mam w testach zawsze jeden i ten sam artefakt ::lol:: a jak program szuka artefaktow stara metoda to juz artow nie ma ;) Zreszta ta nowa metoda szukania jest jakas dziwna bo wlasnie wywala mi tego jednego konkretnego arta ale przykladowo w 3dmarkach puszczonyc w petli na kilka godzin lub w grach nie uswiadczylem artow odkad uzywam tej karty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...