Skocz do zawartości
Neo_x

Grafika Do 500 Zl...

Rekomendowane odpowiedzi

Elo.. znajomy prosil mnie o to bym mu wybral i kupil jakas karte grafiki na agp do 500 zl. Co do kompa... plytka soltek na nforce 2, proc jakis sempron... nie powiem jaki bo nie pamietam.... 512mb ddr1, nagrywarka dvd liteon i inne [ciach!]ly... Dodam ze nic nie bedzie krecone, komp bedzie stal zamkniety wiec karty typu gs, le odpadaja. Na zmiane plyty glownej i procka a razem z tym ramu nie zgadza sie poniewaz nie zmiesci sie z kasa. Tak wiec skoro chce grafike to musze mu cos wybrac... nie bardzo mnie slucha ze proca nie ma super ;) Mysle o jakims radku x1600pro (hmm tylko ktorym?)... zerkalem takze na gf 7600gt ale one na agp sa o 100 zeta drozsze od modelu na pci-e wiec odpada.. co mozecie jeszcze polecic? Dodam ze musi byc nowe i latwo dostepne na wgk ;) typek ogolnie jest fanatykiem strzelanek i rajdowek :) Pozdrawiam.

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie pisalem ze roznego rodzaju okrojone np: gs odpadaja poniewaz to nie bedzie krecone.. a z tego co sie orientuje to x1600pro jest wydajniejsza za ta cene... jesli sie myle to niech mnie ktos poprawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj brat wczoraj sobie kupil sapphire radeon x1650pro 256 mb gddr3. Ogolnie polecam. Moze niedlugo zrobie jakis krotki test zeby pozbyc sie % :P

 

moj brat wczoraj sobie kupil sapphire radeon x1650pro 256 mb gddr3. Ogolnie polecam. Moze niedlugo zrobie jakis krotki test zeby pozbyc sie % :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam ten sam problem

tzn. potrzebuje grafe do 500zł taką która bedzie najwydajniejsza nawet z OC. Ma być nowa...

Bedzie ona smigać pod starym sprzętem (coś ok. 4lat) wiem tylko że athlon xp 2.0, 512 ram

 

Zaastanawiam sie nad

Gf 7300gt i ati 1650 pro tylkoo nie wiem które będzie wydajniejsze ??

Edytowane przez Tymin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RADEON X1650XT! 24potoki PS, 8 ROP! Już dostępne na allegro, i to chyba poniżej 500zł, a nie ma co nawet porównywać do X1650PRO, czy 7600GS. Jest nawet nieco szybszy od 7600GT!

 

EDIT: No jasne, znów walnąłem byka, grafika ma być na AGP. Tu to miałbym rozterkę pomiędzy X1650PRO, a 7600GS. Wybrałbym jednak to drugie, czyli NVIDIĘ. W tej klasie kart ATi nie ma nic ciekawego, poza teraz wydanym X1650XT - ale te karty tylko na PCI-E.

Edytowane przez Evil One

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam PIV 3.2GHz i 1GB RAM zdecydowałem się na 7600GS bo chyba za kwotę ok.440 zł nic lepszego nie kupie. Teraz tylko jedno pytanie jaki model wybrać? Który da się najlepiej podkręcić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość radioram 89'8 fm

2445969[/snapback]

JA w międzsy czasie znalazłem coś takiego:

Palit 7300GS niby po VMODzie ma być ~600/1600 Mhz. o za 469zł?

to w linku to 7600gs a od 7300 gs trzymaj się z daleka

Edytowane przez radioram 89'8 fm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to GS! z serii 7300, to na rdzeniu z 4-ema potokami PS. Czytaj "crap" nawet na takich taktach jak podałeś po V-modzie. Zresztą nie ma takich kart na AGP. Jak już to 7600GS AGP - przejęzyczyłeś się chyba :wink:

BTW... V-modów nie polecam użytkownikom, którzy chcą aby grafika przeżyła dłużej niż pół roku, albo i krócej. To jest dobre, ale do bicia rekordów w 3dmarkach.

A co do tej karty Palita, jest w miarę OK, tyle, że to nie chłodzenie Zalmana, a jakaś podróbka. Nie mogę też znaleźć na jakich pamiątkach jest ta karta, ale z taktowania wynika, że na 2ns. Miałem 7300GT na takich ramkach, tyle, że 128MB. I po podkręceniu do 600/1170 było ponad 11k w 3dmark'03. Więc ten Palit będzie miał większego power'a. Ogólnie POLECAM, choć osobiście wciąż nie byłbym zdecydowany.

Edytowane przez Evil One

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...